پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   96875  | تاریخ خبر : 1397/10/19  | ساعت : 08:45

واکنش بیگی به شکایت سازمان خصوصی سازی:

در صورت وصول احضاریه، با دستان پر دردادگاه حاضر می شوم/ عده ای با قبیله گرایی سیاسی خواهان رفع اتهام از اعضای شورای شهر بودند


نصر: بیگی گفت: اینکه شکایتی علیه بنده شده است اطلاعی ندارم و ابلاغیه ای هم از طریق مراجع قضایی به دست بنده نرسیده است ولی در عین حال افتخار می کنیم که در نظام جمهوری اسلامی، در دادگاه حاضر شویم و از حق و حقیقت دفاع کنیم.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از تبریز بیدار، احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در واکنش به شکایت سازمان خصوصی سازی  از خود اظهار داشت:  اینکه شکایتی علیه بنده شده، اطلاعی ندارم و احضاریه ای هم از طریق مراجع قضایی به دست بنده نرسیده است ولی در عین حال افتخار می کنیم که در نظام جمهوری اسلامی،  در دادگاه حاضر شویم و از حق و حقیقت دفاع کنیم.

وی افزود: شکایتی هم اگر شده است با کمال میل استقبال می کنیم و صددرصد  با دست پر و اسناد کافی در دادگاه حاضر خواهم شد و جواب  خواهم داد، دادگاه محترم هم ان شاءالله قضاوت خوبی خواهد داشت.

بیگی خاطر نشان کرد: موضوعاتی  درباره روند خصوصی سازی  در دوره آقای پوری حسینی  مطرح است و بنده نیز آن ها را مطرح کردم که باید پاسخگویی صورت گیرد، البته تجربه تاریخی هم نشان  داده کسانی هستند که بجای پاسخگویی، به خس و خاشاک و شیوه های دیگر متوسل می شوند ولی در نهایت راه به جایی نمی برند چنان که در جریان  رسیدگی به پرونده فساد در شورای شهر تبریز  شاهد این گونه کارها بودیم که علی رغم تلاش برخی ها این پرونده به نتیجه رسید.

بیگی خاطر نشان کرد: اعضای شورای شهری که در معرض اتهام قرار داشتند و تلاش هایی انجام می شد که  از آن ها به خاطر قبیله گرایی سیاسی، رفع اتهام شود، ولی  رای صحیح دادگاه برای افراد  صادر شد، مجازات برخی از این ها اعلام شده و بقیه نیز اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است