پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   96870  | تاریخ خبر : 1397/10/18  | ساعت : 19:12

خبر/

درخشش عکاس تبریزی در جشنواره هنری هفته پژوهش


نصر: با اعلام نتایج داوری جشنواره هنری هفته پژوهش 1397 مشخص شد؛ صابر قاضی عکاس جوان تبریزی موفق به کسب رتبه اول در این جشنواره شده است.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، این دبیرخانه با هدف روشنگری بازیگران عرصه علم، پژوهش و نوآوری از یک سو و پیوند مردم با حوزه‌های تخصصی از سوی دیگر، در راستای گشودن افقی پرامید و رهیافت‌های موثر و همچنین بهره‌مندی از نگاه خاص دانشجویان و دانش‌آموزان، اقدام به برگزاری جشنواره هنری هفته پژوهش در سال 97 با موضوع «فرصت‌ها و چالش‌ها ملی» کرد. در این جشنواره عنوان‌هایی همچون مدیریت آب و خاک، حمل و نقل و حفظ محیط زیست، سلامت و درمان، فرهنگ و سرمایه اجتماعی و فضای مجازی برای خلق آثار، مدنظر قرار گرفت.

پس از رسیدن مهلت ارسال آثار، این مهلت به مدت 15 روز تمدید و در مجموع 2452 اثر در رشته‌های کاریکاتور، عکاسی، نقاشی، فیلم کوتاه و انیمیشن از سراسر کشور دریافت شد. در بخش دانش آموزی بیش از 1100 اثر و در بخش دانشجویی بیش از 1300 اثر به دبیرخانه جشنواره رسید.
پس از داوری آثار توسط هیات داوران متشکل از دکتر مجتبی آقایی، نصراله فروتن، مصطفی کاظمی، جمال رحمتی، حمیدرضا مسیبی و روانبخش صادقی برندگان جشنواره به شرح زیر مشخص شدند:
رشته کاریکاتور:
بخش دانش‌آموزان:
در این بخش هیات داوران شش نفر را بدون در نظر گرفتن رتبه، به شرح زیر به عنوان برگزیدگان این رشته معرفی کرد:
علی صالحی از اراک، مهدیا سلمانیان از سبزوار، سید ایمان نوری نجفی از تهران، ساینا اشراقی از تهران، مبین خرمی از اردبیل و سارا دلفان از خرم آباد
بخش دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و پژوهشگران:
نفر اول: مرضیه تاجی زادگان از اصفهان، نفر دوم: منصور مقدم از زنجان، نفر سوم به صورت مشترک: ندا شجاعی از مشهد و احسان گنجی از تهران
رشته عکاسی:
بخش دانش‌آموزان:
نفر اول: حمیدرضا یاحسین‌گو از زنجان، نفر دوم: بی‌تا بی‌باک از بیرجند، نفر سوم: امیررضا الوان از همدان
بخش دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و پژوهشگران:
نفر اول: صابر قاضی از تبریز، نفر دوم: جواد رضایی از مشهد، نفر سوم مشترک: ابراهیم ترک‌زاده از اصفهان و محمد قجر از گنبد کاووس
رشته نقاشی:
بخش دانش‌آموزان:
نفر اول: مازیار قوامی خاکستر از مشهد، نفر دوم به صورت مشترک: دنیا اسکندر زاده از تهران و مستانه سخاوت از تهران، نفر سوم به صورت مشترک: فاطمه طالعی از تهران و سام احمدی از تهران
بخش دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و پژوهشگران:
نفر اول به صورت مشترک: سید حسام‌الدین جوادزاده از تهران و محمدجواد زارع مهذبیه، نفر دوم به صورت مشترک: سمیه رشیدی از مشهد و ابوالفضل ابراهیمی، نفر سوم به صورت مشترک: سحر همایون نژاد و الهه شمس از اصفهان
رشته انیمیشن:
بخش دانش‌آموزان:
نفر اول: درسا چشمی و گلسا چشمی از سبزوار، نفر دوم: فاطمه تسلیمی و مریم سیدی از تهران برای انیمیشن قطره، نفر سوم: حدیث عابدی و آیدا کشاورزی از شیراز برای انیمیشن از نگاهی دیگر
بخش دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و پژوهشگران:
نفر اول: سمیه مهرانیان از همدان برای انیمیشن بوق، نفر دوم: آیدا گلشاهی از صومعه سرا، نفر سوم به صورت مشترک: محمدرضا محمدی فرد از اصفهان برای انیمیشن رهایی و زهره تاج پیکر برای انیمیشن پشت دیوارهای شهر
رشته فیلم کوتاه:
بخش دانش‌آموزان:
نفر اول: ساجده نوربخش از اصفهان برای فیلم نفس، نفر دوم: سحر منفرد، سپیده شوالی، نسرین مزارعی، مرضیه سادات بهنامیان از شیراز برای فیلم تشنگی، نفر سوم: مائده صادقی از تهران برای فیلم مائده
بخش دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و پژوهشگران:
نفر اول: داوود جلیلی از قم (برای مجموعه فیلم)، نفر دوم: هیات داوران فیلمی را شایسته این رتبه ندانست، نفر سوم: افسانه قانی از شهرکرد برای فیلم کودکان بالادست.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است