پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   96438  | تاریخ خبر : 1397/10/10  | ساعت : 08:45

در حوزه هنری آذربایجان شرقی:

ستاد بزرگداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی تشکیل شد


نصر: درراستای بزرگداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران، حوزه هنری آذربایجان شرقی برای برگزاری هرچه بهتر ویژه برنامه های فرهنگی هنری چهل سالگی انقلاب، ستادی را تحت این عنوان در محل حوزه هنری تشکیل داد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، سرپرست حوزه هنری استان با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه بهترین ابزار برای معرفی و ارائه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی، حوزه فرهنگ و هنر می باشد، بر همین اساس ستاد بزرگداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی در حوزه هنری استان تشکیل یافت.

سید محمد حسین بلاغی افزود: حوزه هنری در چهل سال از عمر پربرکت انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی در راستای افزایش و بهبود شاخص های فرهنگی هنری داشته است و برای اینکه بهتر بتواند دستاوردهای خود را نشان دهد، این ستاد شکل گرفته است.
وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری حوزه هنری را امید هنر انقلاب عنوان کرده است، اظهار داشت: به این خاطر دستاوردهای فرهنگی و هنری حوزه هنری در هنر انقلاب بسیار بوده و برای معرفی آنها به جامعه اقدامات موثری انجام خواهد داد.
وی با تاکید بر اینکه برنامه های فراگیری برای چهل سالگی انقلاب در حوزه هنری آذربایجان شرقی تداریک دیده شده است، گفت: برنامه های فوق از یک سو در محتوا شامل چاپ و انتشار کتب مرجع و عمومی، تولید فیلم کوتاه، تولید آثار موسیقایی، تولید نمایش های ویژه چهل سالگی انقلاب می باشد و از سوی دیگر در حوزه تبیینی و نکوداشت از اساتید و هنرمندان پیشکسوت و متعهد انقلابی و همایش های چهل سالگی برنامه هایی در نظر گرفته شده است.

بلاغی در ادامه افتتاح مجموعه های تخصصی حوزه هنری اعم از نگارخانه، پلاتو نمایش، برگزاری کارگاه های تخصصی از دیگر برنامه های حوزه هنری استان برای گرامیداشت چهل سالگی لانقلاب در نظر گرفته شده است که به مرور از طریق ستاد بزرگداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی به اطلاع عموم خواهد رسید.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است