پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   96144  | تاریخ خبر : 1397/10/03  | ساعت : 13:46

خبر/

توضیحات مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌ شرقی در خصوص خبر «لغو کنسرت یک گروه هنری بومی»


نصر: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌ شرقی در خصوص اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر لغو کنسرت یکی از هنرمندان بومی اظهار کرد: متاسفانه این گروه هنری قدری عجله کرده و پیش از صدور مجوزهای لازم برای کنسرت، اقدام به تبلیغات برای برگزاری کنسرت خود کرده‌اند که این موضوع تخلف است.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصربه نقل از ایسنا، محمد محمدپور با بیان این‌که مطالب منتشر شده مبنی بر "لغو کنسرت این هنرمند برای چندین بار متوالی" هرگز صحت نداشته و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همیشه مجوزهای لازم برای کنسرت گروه‌های هنری را صادر کرده است، افزود: در حال حاضر نیز صدور مجور کنسرت برای این گروه هنری پروسه‌ی عادی و قانونی خود را طی می‌کند. 
وی خاطرنشان کرد: متاسفانه این گروه هنری منتظر نشدند تا صدور مجور برای کنسرتشان پروسه قانونی را طی کند و سپس تبلیغ کنند. مطالب نادرستی هم که در این خصوص در فضای مجازی منتشر شده کاری غیرمتعارف است. 
وی با بیان این‌که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برای هنرمندان و تمامی گروه‌های هنری مجوزهای لازم را صادر می‌کند، تاکید کرد: ما محدودیتی برای صدور مجور به ویژه برای موسیقی‌های بومی نداریم، اما فرآیند صدور مجوز زمان‌بر بوده و باید روال عادی و پروسه قانونی خود را طی کند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (1)

چرا صدور مجوز برای یک گروه موسیقی در شهر خودش بایدپروسه ای طولانی و زمانبر باشد ،مگر قرار است موشک هوا کنید یا شاخ غول بشکنید
18:03:38 1397/10/03
آ نام تبریز
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است