پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   95791  | تاریخ خبر : 1397/09/25  | ساعت : 17:37

رئیس اموراقتصاد دانش‌بنیان و سرمایه‌گذاری دانشگاه آزاد اسلامی تبریز:

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز ارگان معتمد صنعت چرم و کفش است


نصر: مجری طرح پایش چرم و کفش آذربایجان شرقی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز، ارگان معتمد صنعت چرم و کفش بوده و نقش برجسته‌ای در توسعه این صنعت دارد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از ایسنا، صمد عالی در سومین جلسه طرح پایش چرم و کفش آذربایجان‌شرقی، گفت: طرح پایش برنامه چرم و کفش استان هم‌زمان با ۴۰ طرح پایش دیگر در دانشگاه‌های آزاد اسلامی سراسر کشور در حال تدوین است
وی افزود: هدف از این طرح،  شناسایی چالش‌های صنعت چرم و کفش استان و تدوین موضوعات مرتبط با این چالش‌ها است که از سال آینده موضوع پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشگاه آزاد اسلامی خواهد شد. 
رئیس اموراقتصاد دانش‌بنیان و سرمایه‌گذاری دانشگاه آزاد اسلامی تبریز بیان کرد: در جلسات طرح پایش صنعت چرم و کفش آذربایجان شرقی با بهره‌گیری از اسناد موجود این صنعت ازجمله برنامه استراتژیک و عارضه‌یابی صنعت، چالش‌های عمده این صنعت مورد  شناسایی و بررسی قرار می‌گیرد.  
  
 به مناسبت هفته پژوهش و فناوری سومین جلسه طرح پایش در برنامه چرم و کفش آذربایجان شرقی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز با حضور حسن رسولی معاون پژوهش و فناوری واحد تبریز، جباریان‌فام رئیس اتحادیه صنعت کفش، محمد امینی رئیس شهرک صنعتی تبریز و تعدادی از صاحب‌نظران و صاحبان صنایع چرم و کفش استان و جمعی از اعضای هیأت علمی در سالن پروین اعتصامی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز برگزار شد. 
 
انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است