پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   95564  | تاریخ خبر : 1397/09/21  | ساعت : 15:07

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی:

هیچ دستگاه اجرایی نمی‌تواند برای تشویق افراد خاص مبالغ هنگفت درخواست کند


نصر: نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در واکنش به نامه‌ی منتشر شده یکی ازارگان‌های آذربایجان شرقی و طلب پاداش کلان از سازمان مرکزی، گفت: هیچ دستگاهی نمی‌تواند برای تشویق افراد خاص مبالغ هنگفت درخواست کند؛ چرا که این اقدام کار پسندیده‌ای نیست و نباید در شرایط فعلی که مردم تحت فشار اقتصادی هستند به چنین اقداماتی دست زد، این امر در اذهان عمومی بازتاب منفی دارد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل ازایسنا، محمد اسماعیل سعیدی با تاکید بر این‌که دستگاه‌ها باید وظایف خود را در چارچوب مقررات و نظامات معین آن اداره و دستگاه انجام دهند، گفت: دستگاه‌ها  باید از چارچوب تعیین شده‌ی خود تبعیت کرده و انتظاراتی خارج از قاعده و نظامات آیین نامه‌ها نداشته باشند. 

وی با بیان این‌که در شرایط فعلی جامعه، انتظاراتی که برخی از دستگاه‌ها دارند، خارج از عرف و قانون بوده و اقدامی مغموم کننده است، اظهار کرد: برخی از ارگان‌ها نباید به دنبال چنین موضوعاتی بروند؛ چرا که طرح چنین مسائلی در شرایط فعلی جامعه کار پسندیده‌ای نیست. 

وی ادامه داد: اگر برخی دستگاه‌ها خارج از چارچوب خود انتظاراتی غیرمعقول داشته باشند، قطعا دستگاه‌های نظارتی و مسئولان سازمان باید با آن‌ها برخورد کنند. 
  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: هر فردی که در سازمانی استخدام می‌شود در مقابل حقوق دریافتی باید وظایف تشریح شده در مقررات درونی سازمان و مسئولیت خود را به نحو احسن انجام دهد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است