پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   95226  | تاریخ خبر : 1397/09/15  | ساعت : 18:11

فرماندار هشترود:

نیازمند سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و مشارکت مردم برای توسعه هستیم


نصر: فرماندار هشترود گفت: نیازمند سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و مشارکت مردم برای توسعه هستیم.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از مهر، امین امینیان ظهر امروز پنج شنبه در جمع خبرنگاران گفت: منابع دولتی محدود است و نیازمند سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و مشارکت مردم برای توسعه هستیم.

فرماندار هشترود با بیان اینکه الگوی توسعه و پیشرفت امری جهان شمول است بیان داشت: تولید موجب هویت‌دهی، استقلال، نظم و قاعده‌مند نمودن زندگی انسان‌هاست و به هر میزان ارزش افزوده تولید زیاد باشد نشان دهنده پویایی ذهن و فکر آدمی است.

وی گفت: توسعه روستا فرآیندی همه‌ جانبه، مستمر، موزون و درون‌زا است. توسعه نیازمند سرمایه‌گذاری همه جانبه می‌باشد. در سرمایه‌گذاری هم نیاز به سرمایه انسانی و سرمایه اجتماعی است و هم نیاز به سرمایه‌ی مادی.

امینیان گفت: باتوجه به اینکه منابع و درآمدهای کشور محدود و هزینه‌ها گسترده و نامحدود است، بنابراین سرمایه‌گذاری مادی بدون بخش خصوصی عملا امکان پذیر نیست.

فرماندار هشترود افزود: در سال گذشته میزان اعتبار تخصیص یافته برای هزینه‌های عمرانی کشور ۲۰ هزار میلیارد تومان بوده و سهم استان ۱۰۰۰ میلیارد تومان است و باتوجه به اینکه شهرستان هشترود ۱.۴ درصد از جمعیت استان را در خود جای داده سهم قانونی و عادلانه شهرستان از اعتبارات عمرانی تنها ۱۴ میلیارد تومان در این شهرستان می‌شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است