پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   94972  | تاریخ خبر : 1397/09/11  | ساعت : 19:33

روزنامه ایران ورزشی مدعی شد:

استوکس خواستار بازگشت به تراکتور شد


نصر: اگر دیدید آنتونی استوکس به تراکتور بازگشت چندان تعجب نکنید، درتماسی که اخیرا ‌‌‌پدر این بازیکن با محمد تقوی داشته تا نیم فصل فرصت خواسته است.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر،  روزنامه ایران ورزشی مدعی شد: بدقولی های آنتونی استوکس دربازگشت به تبریز و به مجرد آن تنبیه انضباطی این بازیکن از سوی محمد تقوی و سپردنش به مدیران باشگاه تراکتور باعث شده این تصور به وجود آید که این بازیکن ایرلندی به طورقطع از تراکتور جدا شده است اما این جدایی هنوز قطعی نشده است.

استوکس درآخرین تماس هایی که با محمد تقوی داشته از این مربی خواسته تا نیم فصل صبرکند و بعد از آن درباره خارج کردن نامش از لیست تراکتور تصمیم نهایی را بگیرد. این تماس از آن جا میان بازیکن تراکتور و محمد تقوی برقرارشده که مربی تراکتور به باشگاه درراستای جذب یک مهاجم جدید اعلام نیاز کرده و درخواست داده تا موعد نیم فصل نسبت به عقد قرارداد با بازیکن جدید اقدام کنند.

استوکس هم با علم به این موضوع از سرمربی تراکتور فرصت خواسته تا درروزهای آتی مشکلش را برطرف کند و دوباره به تمرین های تراکتور بازگردد. حتی پدرآنتونی استوکس نیز با محمد تقوی صحبت هایی انجام داده و درباره مشکلات پسرش صحبت های مفصلی انجام داده و تقوی هم تا حدودی متقاعد شده که پروسه کنارگذاشتن قطعی این بازیکن را قدری به تاخیر بیندازد تا اگر مشکلات استوکس درکشورش حل شد، این بازیکن دوباره به جمع تبریزی ها بازگردد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است