پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   93514  | تاریخ خبر : 1397/08/10  | ساعت : 08:59

نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر در گفتگو با «نصر» تاکید کرد؛

طرح تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان خصوصی سازی با جدیت بیشتری پیگیری می شود/ خریدار سهام ماشین سازی تبریز به اتهامات اقتصادی در بازداشت به سر می برد


نصر: نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر گفت: طرح تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان خصوصی سازی در واگذاری سهام گروه ماشین سازی تبریز با جدیت بیشتری پیگیری می شود تا ابعاد مختلف این واگذاری مشخص شود.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش سرویس اقتصادی نصر، "زهرا ساعی" با انتقاد شدید از عملکرد وزارت اقتصاد و سازمان خصوصی سازی در واگذاری ناموفق سهام گروه ماشین سازی تبریز، به خبرنگار «نصر» گفت: در بحث واگذاری سهام گروه ماشین سازی تبریز ما تذکرات متعددی دادیم و چند بار با وزیر وقت اقتصاد نشست هایی در این خصوص داشتیم، خریدار جدید سهام این گروه را دو بار دعوت کردیم تا به ارائه برنامه های خود بپردازد اما از حضور در مجلس خودداری کرد و با همه این تذکرات و پیگیری ها در واگذاری سهام گروه ماشین سازی تبریز درست عمل نشد.

وی افزود: متاسفانه مسائلی که دلسوزان و متخصصان امر درباره واگذاری گروه ماشین سازی تبریز ابراز نگرانی می کردند، الان می بینیم که درست بوده است و حالا هم خریدار سهام ماشین سازی تبریز به اتهامات اقتصادی در بازداشت به سر می برد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر عنوان کرد: کارخانه معظم ماشین سازی تبریز اکنون با مشکلات عدیده ای مواجه است و عملا تولید آن متوقف شده و با سرپرست اداره می شود و ما هم از همین مسائل نگران بودیم که متاسفانه اتفاق افتاد.

ساعی تصریح کرد: اگر این کارخانه معظم به افراد شایسته ای واگذار می شد، این وقفه به وجود نمی آمد و اکنون باید این کارخانه رونق بیشتری می یافت.

وی به استعفای مدیرعامل و هیات مدیره گروه ماشین سازی تبریز در واکنش به سوء مدیریت ها در این مجموعه اشاره کرد و گفت: متاسفانه با این وضعیت، شرایط بهتری انتظار نمی رود و ما نگرانی بیشتری نسبت به گذشته درباره گروه ماشین سازی تبریز داریم.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در پایان تاکید کرد: طرح تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان خصوصی سازی در واگذاری سهام گروه ماشین سازی تبریز با جدیت بیشتری پیگیری می شود تا ابعاد مختلف این واگذاری مشخص شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (1)

خانم ساعی ماشین سازی تبریز و کارگران آن در بلاتکلیفی بسیار غم بار و تاسف باری بسر می برند.خواهشمند است هر چه زودتر اقدامات موثر و عاجل نسبت به سامان دهی وضعیت شرکت انجام پذیرد.
08:17:02 1397/08/13
کارگران ماشین سازی تبریز
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است