پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   92245  | تاریخ خبر : 1397/07/15  | ساعت : 13:38

مدیرکل امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز:

غیبت دانشجویان از کلاس درس برای حضور در پیاده‌روی اربعین حسینی موجه است


نصر: مدیرکل امور فرهنگی و دانشگاه آزاد اسلامی تبریزبا بیان این‌که غیبت دانشجویان دانشگاه آزاد واحد تبریز برای حضور در پیاده روی اربعین موجه است، گفت: سال‌های گذشته نیزغیبت دانشجویان از کلاس درس برای شرکت در این سفر، موجه بود تا دانشجویان برای حضور در این مراسم با مشکلی مواجه نشوند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از ایسنا، حجت الاسلام سعید اسمعلی پوراظهار کرد: برنامه پیاده روی سفر اربعین از نجف تا کربلا به مدت سه روز با حرکت دسته جمعی دانشجویان دانشگاه آزاد واحد تبریز برگزار می شود، دانشجویان می‌توانند از طریق سامانه در این سفر معنوی و پر فضیلت ثبت نام کنند. 
 
وی با بیان این‌که مسئولیت ثبت نام پیاده روی اربعین بر عهده بسیج دانشجویی است، اظهار کرد: دانشجویان علاقمند دانشگاه آزاد واحد تبریز در قالب کاروان به سفر پیاده روی اربعین اعزام می‌شوند. 
مدیرکل امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز با بیان این‌که دانشگاه هزینه ایاب و ذهاب اعزام، اتوبوس و تغذیه دانشجویان را تا رسیدن به مرز تامین می‌کند، ادامه داد: هزینه‌ی ویزای سفر پیاده روی اربعین بر عهده ی خود دانشجویان بوده و تاکنون دو اتوبوس از دانشجویان این دانشگاه  به مرز اعزام شده است. 
    
وی افزود: دانشجویان علاقمند می‌توانند از طریق سامانه دانشگاه، برای شرکت در پیاده روی اربعین ثبت نام کنند. 
  
وی با اشاره به این‌که سال گذشته حدود 80 نفر دانشجوی آقا از دانشگاه آزاد واحد تبریز در پیاده روی اربعین شرکت کردند، افزود: برای اعزام بانوان به این سفر نیز باید تدابیری از طریق وزارت خانه اندیشیده شود، چرا که با توجه به ازدحام جمعیت برخی از خواهران حتی در برخی کاروان‌های حسینی نیز با مشکل گم شدن مواجه می‌شوند. 
حجت الاسلام اسمعلی پور پیاده روی اربعین حسینی را بهترین فرصت برای خودسازی و آموزش بسیاری از مسائل اجتماعی دانست و گفت: این سفر خاصیت خودسازی دارد، بی شک هر فرد از این سفر دست پر بازگشته و از اثرات و برکات این سفر برخوردار می‌شود. 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است