پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   91991  | تاریخ خبر : 1397/07/10  | ساعت : 11:00

مدیر فنی سی‌وسومین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان:

حرفه‌ای شدن تور ایران - آذربایجان، نباید مقطعی باشد


نصر: مدیر فنی سی‌وسومین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان گفت: حرفه ای شدن تور ایران - آذربایجان، نباید مقطعی باشد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از ایسنا، رسول هاشم کندی در خصوص کیفیت برگزاری سی‌وسومین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان اظهار کرد: امسال با وجود کاهش تعداد تیم های خارجی حاضر در تور، خوشبختانه این تیم ها از کیفیت فنی مناسبی برخوردارند و نتایج انفرادی و تیمی، رکابزنان خارجی، گویای این موضوع است و امیدوارم تیم های داخلی نیز جایگاه خوبی کسب کنند.
وی افزود: از نظر نوع برگزاری، اسکان و تدارکات، تا کنون هیچ مشکلی در دو مرحله گذشته به وجود نیامده و هیچ شکایتی از سوی سرداوران و تیم های شرکت کننده، انجام نشده که امیدوارم در مراحل بعدی هم بتوانیم این روند را ادامه دهیم.
وی با اشاره به پخش مستقیم این تور خاطرنشان کرد: در سالیان گذشته، همواره موضوع پخش زنده تور دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان، مشکل بزرگی بود که خوشبختانه امسال، بخشی از این مسئله حل شده و امیدوارم این موضوع، باعث جذب اسپانسرهای مختلف شود، چراکه تور ایران - آذربایجان، پتانسیل های زیادی دارد که باید دیده شود.
هاشم کندی در پاسخ به این سوال که آیا این تور، می تواند در آینده به صورت حرفه ای برگزار شود، گفت: برای برگزاری تور در سطح حرفه ای، باید زیرساخت های لازم فراهم شود و من معتقدم که موضوع زیرساخت ها و استانداردها، باید به شکل ثابت و دائمی حل شود و اینگونه نباشد که به شکل مقطعی آن ها را حل کنیم و سپس دچار مشکل شویم.
وی افزود: برای حرفه ای شدن تور، باید تیم های بزرگی دعوت شوند و جوایز نیز باید افزایش یابد که این موضوع، مستلزم جذب اسپانسر و افزایش هزینه هاست. برای حرفه ای شدن تور، باید موضوع پخش زنده به طور کامل حل شود و اسپانسرهای تور نیز افزایش یابد و در غیر اینصورت، حرفه ای کردن تور، کار اشتباهی است.

مدیر فنی سی‌وسومین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان تاکید کرد: البته ما هم اکنون نیز از نظر سطح برگزاری تور و موضوع مسیرها و تابلوها، تور را در سطح بسیار بالای جهانی برگزار می کنیم، اما برای حرفه ای شدن تور، باید برخی از زیرساخت ها به طور ثابت و همیشگی استاندارد شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است