پربازدیدترین ها
کد خبر :   91332  | تاریخ خبر : 1397/06/26  | ساعت : 13:06

استاندار آذربایجان شرقی:

رییس دانشگاه تبریز به اصرار خود، مسئولیتش را واگذار کرد


نصر: استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه رییس دانشگاه تبریز به اصرار خود، مسئولیتش را واگذار کرد، گفت: دکتر پورمحمدی در تعامل بین دانشگاه‌ها و مسئولان استان موفق بود و دکتر مجیدی، رییس جدید این دانشگاه نیز طبق اعلام نظر قاطبه اعضای هیات علمی دانشگاه تبریز، به درستی از بین نیروهای خود دانشگاه، انتخاب شده است.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از ایسنا، مجید خدابخش در آیین تودیع و معارفه رییس دانشگاه تبریز، اظهار کرد: دانشگاه در کنار مسایل سیاسی-اجتماعی در توسعه اقتصادی نیز مهم بوده و امیدواریم دانشگاه تبریز نیز بتواند این نقش را ایفا کند.

خدابخش با بیان اینکه بهره‌مندی از نیروهای داخلی توانمند، یکی از اصول مدیریتی است، افزود: رییس دانشگاه، جایگاه مهم علمی و سیاسی دارد و با توجه به این که دانشگاه‌ها مسایل سیاسی را هم مدیریت می‌کنند و دانشگاه‌های ما در این زمینه موثر هستند، مدیریت اندیشه و عواطف در کنار توسعه علمی و پیشرفت و دانش نیز باید مورد توجه قرار گیرد.
وی در پایان با تاکید بر ضرورت خلاصه‌گویی در تربیون‌ها، خاطرنشان کرد: باید پروتوکولی برای جلسات تعریف کرده و حتی ظرفیت قلب و مغز افراد حاضر در جلسه را ارزیابی کنیم، حضور افراد در جلسه کافی بوده و نیازی نیست تا تمامی حضار سخنرانی کنند.

در آیین تودیع و معارفه رییس دانشگاه تبریز، میر رضا مجیدی به عنوان رییس جدید دانشگاه تبریز معرفی و از زحمات محمد رضا پورمحمدی، قدردانی شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است