پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   91137  | تاریخ خبر : 1397/06/22  | ساعت : 13:43

خبر/

خیابان 35 متری صنعتگران تبریز 3.5 کیلومتر مسیرگشایی شد


نصر: شهردار منطقه 6 تبریز گفت: خیابان 35 متری صنعتگران برای اتصال جاده مایان و کوی های صنعتی این منطقه 3.5 کیلومتر مسیرگشایی شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، سامان احمدزاده افزود: این طرح به عرض 35 متر شامل تملک املاک واقع در مسیر، کانال کشی، جدول گذاری، زیرسازی و آسفالت مسیر بوده و با اعتبار 50 میلیارد ریال اجرا می شود.

وی یادآوری کرد: در ادامه این طرح جدول گذاری و اصلاح معابر کوی های صنعتی برای هدایت آب های سطحی انجام می شود.

شهردار منطقه 6 تبریز اظهار داشت: با توجه به الحاق روستاهای آناخاتون، سهلان، آلوار و اوغلی به تبریز هم اکنون اصلاح معابر، جدول گذاری، هدایت آب های سطحی و آسفالت ریزی معابر این روستاها در حال اجراست. 

احمدزاده با بیان اینکه برای اجرای این طرح 5 میلیارد ریال اعتبار هزینه می شود، ادامه داد: این طرح هم اکنون دارای حدود 70 درصد پیشرفت فیزیکی است. 

وی گفت: عملیات عمرانی اصلاحات راستگرد هندسی پل آخونی نیز به منظور رفع مشکلات ترافیکی و تسهیل تردد خودروهای در حال عبور در محدوده براساس مصوبه شورای ترافیک استان آغاز شده است. 

شهردار منطقه 6 تبریز اظهار داشت: اجرای این طرح با توجه به عرض کم کنارگذر تقاطع غیرهمسطح آخونی به سمت کوی خطیب به عرض 4 متر و طول 265 متر تعریض می شود. 

احمدزاده افزود: برای اجرای عملیات عمرانی اصلاحات هندسی و آسفالت آن حدود یک میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه می شود. 

وی احداث باند کندرو تا پلیس راه در مسیر تبریز - صوفیان را از دیگر طرح های عمرانی این منطقه اعلام کرد و گفت: این طرح با 20 میلیارد ریال اعتبار اجرا می شود و هم اکنون 3 کیلومتر از این مسیر اجرا شده و حدود 500 متر نیز در حال اجراست. 

کلانشهر 1.8 میلیون نفری تبریز دارای 10 منطقه شهرداری است. 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است