پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   91071  | تاریخ خبر : 1397/06/21  | ساعت : 14:53

خبر/

کارمند شهرداری تبریز قهرمان مسابقات جودو کارگران کشور شد


نصر: کارمند شهرداری تبریز عنوان قهرمانی مسابقات جودو قهرمانی کارگران کشور را کسب کرد تا ضمن کسب این عنوان، شانس حضور در رقابت های جهانی را به دست آورد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، مسابقات جودو قهرمانی کارگران کشور در اصفهان برگزار شد و طی آن آرش آقایی کارمند شهرداری تبریز در وزن منهای ۸۱ کیلوگرم مقام نخست را کسب کرد.

آقایی با کسب این عنوان، جزو شانس های اصلی دعوت به اردوی تیم ملی جودو کارگران و حضور در مسابقات جهانی این رشته قرار گرفت.

رقابتهای جودو قهرمانی کارگران کشور با حضور ۲۴ استان از سراسر کشور در استان اصفهان و با حمایت فدراسیون ورزش های کارگری و توسط انجمن جودو کارگران کشور برگزار شد که در پایان تیم تیم اصفهان الف با یک طلا، دو نقره و دو برنز به مقام قهرمانی رسید، تیم زنجان با یک طلا و یک نقره نایب قهرمان شد و تیم آذربایجان شرقی با یک مدال طلا و یک مدال برنز به مقام سوم دست یافت.

در بخش انفرادی نیز در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم حمیدرضا پاپی از اصفهان اول شد ، محمد نبی پور از همدان نایب قهرمان شد ، مجتبی عباسیان آذربایجان شرقی و رضا حاتمی از اصفهان به مقام سوم رسیدند.

در وزن منهای ۶۶ کیلوگرم محمد عباس نژاد از لرستان قهرمان شد و عباس رستمی از البرز به مقام نایب قهرمانی رسید، مهرداد رضایی از اصفهان ب و کیوان بهرامی از خوزستان به مقام سوم مشترک رسیدند.

در وزن منهای ۷۳ کیلوگرم مسعود خان احمدلو از زنجان قهرمان شد ، محمدرضا بخشش از اصفهان نایب قهرمان شد و عباس حسین زاده از خراسان شمالی و مهرداد رضایی مشترکا در جایگاه سوم ایستادند.

در وزن منهای ۸۱ کیلوگرم آرش آقاییکارمند شهرداری تبریز از آذربایجان شرقی اول ، مهدی خان احمدلو از زنجان دوم و امید توکلی از اصفهان الف و حسن رسول زاده از اردبیل مشترکا به مقام سوم رسیدند.

در وزن منهای ۹۰ کیلوگرم سعید مرادی از قزوین قهرمان شد و ایمان نیک اقبال از اصفهان به نایب قهرمانی رسید ، فیروز اسدی از البرز و پرویز ولی زاده از خراسان شمالی به مقام سوم دست یافتند.

در وزن منهای ۱۰۰ کیلوگرم حمیدرضا سجادی فر از اصفهان به مقام قهرمانی رسید ، حامد رشیدی از خراسان شمالی نایب قهرمان شد ، کامبیز کوتی از کرمانشاه و محسن رضایی از تهران هم به مقام سوم رسیدند و در وزن بعلاوه ۱۰۰ کیلوگرم محمد جمالی از تهران به مقام اول رسید و محسن هادئی نایب قهرمان شد ، سجاد زینلی از اصفهان و داوود صالحی از مرکزی به مقام سوم دست یافتند.
گفتنی است نفرات اول تا سوم مشترک این رقابتها جهت حضور در مسابقات جهانی کارگران به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط

نظرات (1)

جالب است كارمند به جاي كارگر در مسابقات شركت مي كند
19:13:15 1397/06/21
عظيمي
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است