پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   90960  | تاریخ خبر : 1397/06/19  | ساعت : 17:29

خبر/

دستگیری 4 متهم جدید در پرونده شورای اسلامی شهر و شهرداری بناب


نصر: با حکم مقامات قضایی چهار نفر از شهروندان بنابی در ادامه رسیدگی به پرونده مربوط به ارتشاء و اختلاس در شورای اسلامی شهر و شهرداری بناب دستگیر و بازداشت شدند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از فارس، امین رفیعی فرماندار بناب  با تأیید خبر بازداشت چهار شهروند بنابی در ارتباط با پرونده اتهام مالی شهرداری بناب گفت: پرونده از سوی مقامات ذیربط در حال رسیدگی است.

وی تصریح کرد: در بین افراد دستگیرشده تا این لحظه هیچ یک از کارکنان شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر بناب وجود ندارد و افراد دستگیرشده خارج از مجموعه اداری هستند.

این گزارش حاکی است، با دستگیری 4 نفر متهم جدید در ارتباط با پرونده ارتشاء و اختلاس شورای اسلامی شهر و شهرداری بناب تعداد دستگیرشدگان این پرونده به 32 نفر رسید.

برخی اخبار دریافتی از منابع موثق حاکی است نام یکی از 4 نفر متهم دستگیر شده اخیر که از نزدیکان یکی از اعضای فعلی شورای اسلامی شهر بناب است، دیده می شود.

نخستین دستگیری از بازداشت کارکنان شهرداری بناب به اتهام تبانی و اخذ رشوه در آبان ماه سال 1395 آغاز شد.

شهرستان 140 هزار نفری بناب در 110 کیلومتری جنوب تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی واقع شده است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (1)

مگه شورای شهرمرندکه سالهای قبل دستگیرشدندوفسادواختلاسشان محرزشد حق وحقوق مردم رادادن؟والان دارندبآفتخارمیگردندودردیگرشهرهاسرمایه گذاری کردندودررفاه کاملند.اینهاهمه شعارندوقوه قضاییه جرات برخوردندار
23:32:58 1397/06/19
احمد
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است