پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   90873  | تاریخ خبر : 1397/06/18  | ساعت : 12:43

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز خبر داد:

اعلام تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی دانشگاه تبریز/ 24 شهریور شروع کلاس‌ها


نصر: معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز با بیان اینکه همچون سال های گذشته تمام مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی است، گفت: شروع کلاس‌های ورودی‌های قدیم برای نیمسال اول از ۲4 شهریور ماه و دانشجویان جدیدالورود از اول مهرماه تا ۱۳ دی ماه ۹7 برگزار می شود.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصربه نقل از فارس، علی حسین زاده دلیر با بیان اینکه همچون سال‌های گذشته تمام مراحل ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود، اظهار داشت: با انجام مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی از ایاب و ذهاب و صرف هزینه زیاد توسط خانواده‌ها و دانشجویان جلوگیری می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به زمان بندی انتخاب واحد دانشجویان در تمام مقاطع اضافه کرد: زمان انتخاب واحد ورودی‌های 94 و ماقبل و نیز کارشناسی ناپیوسته علوم آزمایشگاهی دامپزشکی ورودی های 96 روز شنبه 17 شهریور شروع شده و ورودی‌های 95 روز یکشنبه 18 و ورودی‌های 96 روز دو شنبه 19 از ساعت ۹ صبح لغایت ساعت ۲۴ انتخاب واحد را انجام خواهند داد.

به گفته معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز، انتخاب واحد دانشجویان تحصیلات تکمیلی هم روز سه شنبه در تاریخ 20 شهریور است.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز با اشاره به زمان ثبت‌نام اینترنتی وردی های 97 در تمام مقاطع گفت: زمان ثبت نام برای دانشجویان دکتری تخصصی 12 و 13 شهریور ماه بود، و دانشجویان جدیدالورود در مقطع کارشناسی ارشد نیز می‌توانند در روزهای 19 و 20 و آزمون سراسری هم 25 تا 27 شهریورماه به مدت سه روز می‌توانند، اقدام به ثبت نام کنند.

به گفته وی زمان حضور ورودی‌های جدید در دانشگاه جهت تحویل مدارک به دانشکده مربوطه، پذیرفته شدگان مقاطع تحصیلات تکمیلی 24 و 25 شهریور است و پذیرفته شدگان آزمون سراسری نیز در روزهای 31 شهریور و یک مهر ماه انجام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: دانشجویانی که در ایام مقرر موفق به انتخاب واحد نشده‌اند، می‌توانند روزهای چهارشنبه 21 و جمعه 23، از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۲۴ به صورت اینترنتی اقدام به انتخاب واحد کنند.

حسین‌زاده‌دلیر افزود: حذف و اضافه نیز به صورت اینترنتی در 3 و 4 مهر ماه انجام می‌شود و مطابق این برنامه، مهلت ارائه مرخصی برای دانشجویان در نیمسال اول  ۱7 شهریور تا 4 مهر ماه است.

وی تصریح کرد: شروع کلاس‌های ورودی‌های قدیم برای نیمسال اول  از ۲4 شهریور ماه  و دانشجویان جدیدالورود از اول مهر ماه تا ۱۳ دی ماه 97 برگزار شده و شروع امتحانات پایان نیمسال اول نیز از ۱5 دی الی 2 بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

این گزارش حاکی است، دانشگاه تبریز در حال حاضر با دارا بودن 21 دانشکده، بیش از 10 پژوهشکده،  موسسه و مرکز تحقیقاتی، چندین قطب علمی، مراکز رشد و واحدهای فناور، اداره ارتباط با صنعت، پردیس بین المللی، بیش از ۸۰۰ نفر عضو هیات علمی، 24 هزار دانشجو، وجود بیش از 300 آزمایشگاه تحقیقاتی و آموزشی و ... به عنوان یکی از دانشگاه‌های جامعه و برتر کشور است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است