پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   90715  | تاریخ خبر : 1397/06/15  | ساعت : 07:26

در رقابت‌های تبریز ۲۰۱۸ ؛

آذربایجان شرقی قهرمان بادی کلاسیک کشور شد


نصر: در رقابت‌های تبریز ۲۰۱۸ و در رشته بادی‌کلاسیک تیم آذربایجان‌شرقی سرانجام پس از سال‌ها سنت‌شکنی کرد و با ۶۵ امتیاز قهرمان شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، رقابت‌های پرورش اندام، فیزیک و بادی‌کلاسیک قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) با حضور ۳۵۳ ورزشکار از ۲۶ استان تهران، آذربایجان شرقی، خوزستان، کرمانشاه، اصفهان، همدان، گیلان، مازندران، خراسان‌جنوبی، البرز، کهگیلویه و بویراحمد، زنجان، یزد، فارس، خراسان‌رضوی، قزوین، قم، هرمزگان، ایلام، اردبیل، کردستان، مرکزی، کرمان، چهارمحال و بختیاری، آذربایجان‌غربی و گلستان طی روز‌های ۷ لغایت ۹ شهریور در سالن شهید اقدمی تبریز در سه رده سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار شد.
 در رقابت‌های تبریز ۲۰۱۸ و در رشته بادی‌کلاسیک تیم آذربایجان‌شرقی سرانجام پس از سال‌ها سنت‌شکنی کرد و با ۶۵ امتیاز قهرمان شد تا به هنگام اعلام نتایج غوغایی در سالن به راه بیفتد و تهران الف. با ۳۸ امتیاز و البرز با ۳۱ امتیاز در جا‌های دوم و سوم قرار گرفتند. در پرورش اندام این تهرانی‌ها بودند که جبران بادی‌کلاسیک را کرده و با ۸۰ امتیاز قدرت برتر خود را به نمایش گذاشتند. در این رشته آذربایجان‌شرقی با ۶۸ امتیاز دوم شد و مازندران با ۵۵ امتیاز در جای سوم ایستاد.

نتایج رقابت‌های فیزیک
تعداد شرکت کننده: ۱۰۳ نفر
دسته قدی ۱۷۲ سانتی‌متر (۲۲ نفر)
۱- محمد الیکایمی (تهران) ۲- محمد شیخ‌زاده (آذربایجان‌شرقی) ۳- محمدحسین عدالتخواه (البرز) ۴- آرمین صوری (آذربایجان‌شرقی) ۵- ایوب جمیلی (تهران) ۶- ناصر خدامی (تهران)
دسته قدی ۱۷۵ سانتی‌متر (۲۵ نفر)
۱- آریا نوروزی (مازندران) ۲- مهرداد زندقوجه‌بیگلو (البرز) ۳- حسین خلیق (تهران) ۴- سیدسبحان هاشمیان (البرز) ۵- مهرشاد طاهری (خوزستان) ۶- مهدی بی‌گناه (آذربایجان‌شرقی)
دسته قدی ۱۷۸ سانتی‌متر (۱۵ نفر)
۱- فرشید شیرمحمدزاده (تهران) ۲- علیرضا بیات (تهران) ۳- فرهاد کاشی (گیلان) ۴- مجتبی کفشگر (تهران) ۵- سیدصمد پورکیانی (گیلان) ۶- سهیل هوری‌پور (آذربایجان‌شرقی)
دسته قدی ۱۸۱ سانتی‌متر (۲۲ نفر)
۱- علیرضا نوری (آذربایجان‌شرقی) ۲- محسن عزیزی (تهران) ۳- امین امانی‌زاده (اصفهان) ۴- مهدی منتظری (تهران) ۵- مهدی دهنوی (البرز) ۶- امین محبی‌حمیدی (آذربایجان‌شرقی)
دسته قدی ۱۸۱+ سانتی‌متر (۱۹ نفر)
۱- سیدمحمدهادی حقیقی (تهران) ۲- آرمان بشیری (گیلان) ۳- مرتضی قاسمی‌وفایی (البرز) ۴- مصطفی حسین‌وند (خوزستان) ۵- سهیل خجسته‌مقدم (آذربایجان‌شرقی) ۶- نادر اردلان (آذربایجان‌شرقی)
نتایج رقابت‌های بادی‌کلاسیک
تعداد شرکت‌کننده: ۱۰۶ نفر
دسته قدی ۱۶۸ سانتی‌متر (۲۳ نفر)
۱- عباس شریفات (آذربایجان‌شرقی) ۲- بهداد باستانی (خوزستان) ۳- احمدرضا عبداللهی (فارس) ۴- رضا فلاح (آذربایجان‌شرقی) ۵- سیدمحمدرضا حسینی (مازندران) ۶- وحید ساعی (آذربایجان‌شرقی)
دسته قدی ۱۷۱ سانتی‌متر (۱۹ نفر)
۱- میلاد میرزایی (تهران الف) ۲- محمدمهدی ضیایی (آذربایجان‌شرقی) ۳- امید رضایی (البرز) ۴- مختار غلامیان (تهران) ۵- عباس گوراوند (البرز) ۶- اسماعیل پورابراهیم (فارس)
دسته قدی ۱۷۵ سانتی‌متر (۲۳ نفر)
۱- وحید بادی (لرستان) ۲- بهزاد عدالت (آذربایجان‌شرقی) ۳- سعید رونقی (آذربایجان‌شرقی) ۴- محمد جوهری (خوزستان) ۵- ابراهیم اکبری‌پور (گیلان) ۶- شهریار حیدری (تهران ب)
دسته قدی ۱۸۰ سانتی‌متر (۲۲ نفر)
۱- سجاد حیدری (خوزستان) ۲- سینا قربانی‌منش (فارس) ۳- سیدمصطفی ابوطالبی (آذربایجان‌شرقی) ۴- فرهاد صالحی (خراسان) ۵- حسن کوچکی (همدان) ۶- جواد موحدی (خوزستان)
دسته قدی ۱۸۰+ سانتی‌متر (۱۹ نفر)
۱- فرشاد، ولی پور (آذربایجان‌شرقی) ۲- علی مجتهدی (تهران الف) ۳- تیمور آیینی (همدان) ۴- علیرضا حسنوند (البرز) ۵- محمدمهدی گیلواری (تهران الف) ۶- جعفر کوهی (تهران ب)
نتایج رقابت‌های پرورش اندام (رده سنی جوانان)
تعداد شرکت‌کننده: ۲۰ نفر
وزن ۷۵- کیلوگرم (۹ نفر)
۱- محمدامین گل‌عباسی (ورامین) ۲- رضا اسکندری‌شهرکی (خوزستان) ۳- رضا بیرانوند (آذربایجان‌شرقی) ۴- سجاد میکائیلی (همدان) ۵- آرمین غلامی (خوزستان) ۶- حسین اسماعیلی (آذربایجان‌شرقی)
وزن ۷۵+ کیلوگرم (۱۱ نفر)
۱- سجاد مهدی‌نیارودسری (تهران) ۲- محسن چگینی (لرستان) ۳- احمد ثاره (خراسان‌رضوی) ۴- مسعود صداقت (تهران) ۵-؟ (آذربایجان‌شرقی) ۶- محمدعلی زنگی‌آبادی (کرمان)
نتایج رقابت‌های پرورش اندام (رده سنی بزرگسالان)
تعداد شرکت‌کننده: ۹۶ نفر
وزن ۶۵ کیلوگرم (۱۴ نفر)
۱- احسان خواجوی (تهران) ۲- جاسم شریف‌زاده (تهران) ۳- حمید دریسی (خوزستان) ۴- محمد شریعت‌جو (آذربایجان‌شرقی) ۵- جواد عزیزی (زنجان) ۶- فرشاد کریمی (خوزستان)
وزن ۷۰ کیلوگرم (۱۰ نفر)
۱- فرشاد گنجی (تهران) ۲- سیدمبین کریمی (مازندران) ۳- ساسان خسروی (گیلان) ۴- زهیر عمری (اصفهان) ۵- ایمان صفایی (خراسان‌رضوی) ۶- سعید کاشفی (تهران)
وزن ۷۵ کیلوگرم (۷ نفر)
۱- روح‌ا... شکرزاده (تهران) ۲- محسن محمودی (قم) ۳- فرامرز عزیزی (تهران) ۴- امید کریمی (البرز) ۵- علیرضا پشامی (قزوین) ۶- ابراهیم قربانعلی (آذربایجان)
وزن ۸۰ کیلوگرم (۱۴ نفر)
۱- میثم اقبالی (تهران) ۲- نادر رستمی (آذربایجان‌شرقی) ۳- مجید امیدفر (آذربایجان‌شرقی) ۴- ایلیا آشتیانی (تهران) ۵- عباس سالاری (هرمزگان) ۶- وحید صالحی (خوزستان)
وزن ۸۵ کیلوگرم (۱۳ نفر)
۱- مجتبی زارع (فارس) ۲- مهدی جابری‌نژاد (ایلام) ۳- مهدی ارزشمند (فارس) ۴- حامد داودآبادی (تهران) ۵- سعید رنجبر (گیلان) ۶- وحید احمدپور (آذربایجان‌شرقی)
وزن ۹۰ کیلوگرم (۱۵ نفر)
۱- زین‌العابدین محمدی (تهران) ۲- حمید احمدی (البرز) ۳- عباس قاسمی (آذربایجان‌شرقی) ۴- اسماعیل چهره‌آزاد (تهران) ۵- علی بابایی (گیلان) ۶- یوسف گودرزیان (آذربایجان‌شرقی)
وزن ۹۵ کیلوگرم (۶ نفر)
۱- مرتضی شفیعی (همدان) ۲- محمد محراب‌لو (همدان) ۳- مهدی علیزاده (گیلان) ۴- حامد یاراحمدی (تهران) ۵- امیر شیشه‌گر (البرز) ۶- مهدی عسگری‌دهستانی (گلستان)
وزن ۱۰۰ کیلوگرم (۴ نفر)
۱- علی‌اکبر نیکبخت (مازندران) ۲- محمدکاظم ذوالفقاری (آذربایجان) ۳- سیدمحمد نورانیان (آذربایجان) ۴- امیرعلی علیشاهی (تهران)
وزن ۱۰۰+ کیلوگرم (۱۳ نفر)
۱- مرتضی روشن‌ضمیر (مازندران) ۲- عبدالحسن آلبوعلی (خوزستان) ۳- مرتضی شاه‌حسینی (آذربایجان‌شرقی) ۴- علی‌اصغر کاملی (مازندران) ۵- مهدی فرهانی (تهران) ۶- علی رسول‌زاده (آذربایجان‌شرقی)

نتایج رقابت‌های پرورش اندام (رده سنی پیشکسوتان)
تعداد شرکت‌کننده: ۲۸ نفر-۴۰ تا ۴۹ سال
وزن ۷۰- کیلوگرم (۹ نفر)
۱- حسین شبانی‌برزی (تهران) ۲- محسن لشکری‌میرعزیزی (خوزستان) ۳- سعید صنامی‌زاده‌مقدم (آذربایجان‌شرقی) ۴- حسین نجدی (تهران) ۵- محمدعلی لطفی‌نوشهر (آذربایجان‌شرقی) ۶- علی حدادنیا (خوزستان)
وزن ۸۰- کیلوگرم (۶ نفر)
۱- محمدرضا قنواتی (خوزستان) ۲- علیرضا خلیل‌نژاد (مازندران) ۳- امیر مولی‌پور (همدان) ۴- مسعود فلاحی (تهران) ۵- جواد اوسو (تهران) ۶- عباس گنجی‌جامه‌شوران (گیلان)
وزن ۹۰- کیلوگرم (۸ نفر)
۱- حسین هادیان (تهران) ۲- حسین شعبان‌پور (مازندران) ۳- اردوان ورشایی (آذربایجان‌شرقی) ۴- حسین وردینی (آذربایجان‌شرقی) ۵- مهدی ذاکری (البرز) ۶- محتشم خزیمه (خراسان‌جنوبی)
وزن ۹۰+ کیلوگرم (۵ نفر)
۱- علی بهره‌مند (تهران) ۲- داود بختیاری (آذربایجان‌شرقی) ۳- رضا کلهر (تهران) ۴- حسین حیدری (تهران) ۵- جلال زنده‌نام (آذربایجان‌شرقی)

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است