پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   90664  | تاریخ خبر : 1397/06/14  | ساعت : 09:18

با تصمیم شورا مقرر شد/

ادامه‌ی تیم‌داری شهرداری تبریز تا پایان فصل ورزشی


نصر: براساس تصمیم‌گیری اعضای شورا، شهرداری تبریز تا پایان فصل ورزشی امسال بر اساس بودجه‌ی مصوب تیم داری می‌کند، همچنین شهرداری موظف شد تا آبان ماه لایحه‌ی نحوه‌ی واگذاری تیم‌های ورزشی در سال بعدی را به شورا تحویل دهد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش ایسنا، در جلسه امروز (سه‌شنبه) شورا، نحوه‌ی تیم‌داری شهرداری تبریز مورد بررسی اعضا قرار گرفت. 

«محمد باقر بهشتی» - رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تبریز ابتدا پیشنهاد انتقال تیم‌های شهرداری به اداره‌کل ورزش و جوانان استان به همراه بودجه‌ی مصوب شهرداری را ارایه داد که بلافاصله با مخالفت شهرام دبیری - عضو شورا مواجه شد. 

دبیری به عنوان مخالف این پیشنهاد گفت: واگذاری تیم‌ها به همراه بودجه به ورزش و جوانان منع قانونی دارد، اگر قرار بر تخصیص بودجه است، چرا مدیریت را به دستگاه دیگری واگذار می‌کنیم؟ 
«سعید نیکو خصلت» - یک عضو شورا با تاکید بر اینکه توسعه‌ی ورزش در کشورمان معیوب است، بیان کرد: فدراسیون‌ها هیات‌های ورزشی از نظر ساختاری بیمار هستند. زمانی از مدارس کشورمان برای تیم‌های ملی ورزشکار انتخاب می‌شد که امروزه به این موضوع بی‌توجهی می‌شود. 

وی ادامه داد: معتقدم وزارت ورزش دنبال مدال بوده و اینجا با یک کم و بیش شدن مدال، رئیس فدراسیون عوض می‌شود، به همین دلیل واگذاری تیم‌ها به ورزش و جوانان شدنی نیست. 
نیکو خصلت ادامه داد: پیشنهاد بنده حمایت شهرداری از ورزش همگانی، تیم‌داری با هزینه‌ی اندک در رشته‌های ژیمناستیک، شنا و دو و میدانی و ادامه‌ی تیم‌داری در رشته‌های دیگر به مدت یک فصل با هزینه‌ی بسیار اندک و با استفاده از نفرات بومی است. 

«غلامحسین مسعودی ریحان» - یک عضو دیگر شورا پیشنهاد ادامه‌ی تیم داری به مدت یکسال بر اساس بودجه‌ی مصوب را ارایه داد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است