پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   89268  | تاریخ خبر : 1397/05/19  | ساعت : 10:43

رئیس اتاق بازرگانی تبریز:

تحولات نرخ ارز واحدهای تولیدی را زمین‌گیر کرده است


نصر: رئیس اتاق بازرگانی تبریز با بیان اینکه تحولات نرخ ارز، واحدهای تولیدی را زمین‌گیر کرده است گفت: متاسفانه مواد اولیه پتروشیمی را با نرخ دولتی تحویل می‌گیرند ولی با قیمت‌های چند برابر آن را تحویل می‌دهند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر از فارس، صمد حسن‌زاده ظهر امروز در جلسه تبیین سیاست‌های حمایتی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی از واحدهای صنعتی اظهار کرد:تحولات ایجاد شده در منطقه آزاد ارس نمونه در کل کشور شده است. 

وی با بیان اینکه یادگارهای دوران مسوولیت آقای نجفی در پست شهرداری تبریز همچنان باقی است، گفت: ما همیشه از اقدامات و فعالیت آقای نجفی قدردان بوده و از وقتی وی از این پست رفته همه می‌بینیم که جریان‌های عمرانی عملاً در شهر خوابیده است. 

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی تبریز با اشاره به تاثیر واردات به دنبال تحولات نرخ ارز بیان کرد: این موضوع بنا به اهمیت تشکیل شده ولی مشکلات به قدری زیاد است که واحدهای تولیدی متوقف شده و برخی از آنها با مشکل ترخیص کالا روبه رو هستند و گاها موضوع تامین مواد اولیه و خودداری از تحویل این مواد به واحدهای تولیدی باعث مشکلاتی شده است.

وی با بیان اینکه تحولات نرخ ارز، واحدهای تولیدی را زمین‌گیر کرده است افزود: متاسفانه مواد اولیه پتروشیمی را با نرخ دولتی تحویل می‌گیرند ولی با قیمت‌های چند برابر آن را تحویل می‌دهند. 

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی تبریز تاکید کرد: واحدهای تولیدی به حمایت نقدینگی نیازمندند و از دولت مطالبه این موضوع را داریم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است