پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   87723  | تاریخ خبر : 1397/04/21  | ساعت : 18:04

فرهنگی در گفتگو با «نصر» تاکید کرد؛

وزارت نیرو با مدیریت درست انرژی مانع متضرر شدن مردم، اصناف و صنایع شود/ لزوم تسریع در بهره برداری کامل از نیروگاه هسته ای بوشهر


نصر: نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر گفت: وزارت نیرو باید با مدیریت درست انرژی مانع متضرر شدن شهروندان، اصناف و واحدهای صنعتی شود.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، "محمدحسین فرهنگی" در واکنش به قطع مکرر جریان برق مناطق مسکونی و صنعتی تبریز، به خبرنگار «نصر» گفت: وزارت نیرو باید با مدیریت درست انرژی مانع متضرر شدن شهروندان، اصناف و واحدهای صنعتی شود.

وی به اعلام وزارت نیرو مبنی بر قطع نشدن برق در تهران اشاره کرد و گفت: با این حساب بار تهران هم بر دوش سایر استان ها خواهد افتاد و سایر استان ها قطعی برق بیشتری خواهند داشت که این بر خلاف انصاف است و دولت حتما باید در این تصمیم تجدید نظر کند.

فرهنگی بر لزوم تسریع در بهره برداری کامل از نیروگاه هسته ای بوشهر تاکید کرد و گفت: علاوه بر بهره برداری از نیروگاه اتمی بوشهر، وزارت نیرو باید در تقویت دیگر نیروگاه های کشور اهتمام ورزد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به متضرر شدن بخش صنعت از قطعی مکرر برق اشاره کرد و گفت: قطعی برق در برخی صنایع ممکن است به بروز خسارت جبران ناپذیر شود، البته واحدهای تولیدی باید پیش بینی های لازم برای جلوگیری از وارد شدن خسارت را داشته باشند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (1)

اشتغالزائی مستقیم صنعت برق با تولید سه هزار مگاوات در کل منطق آذربایجان با جمعیت یازده میلیون شامل چهار استان سه الی چهار هزار مگاوات و اشتغالزائی صنعت تولید برق فقط در استان اصفهان با جمعیت چهار میلیون هفت هزار مگاوات و اشتغالزائی صنعت تولید برق هفده هزار نفر ضمنا تولید برق بیشتر سبب جذب بیشتر سرمایه گذاری بخش خصوصی نیز می شود باید به موضوع از ابعاد مختلف نگریست
20:20:17 1397/04/21
آذربایجان وپیرامون-در انتظار بهار
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است