پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   87688  | تاریخ خبر : 1397/04/21  | ساعت : 08:19

با حضور مدیران بانک توسعه تعاون و میراث فرهنگی استان صورت گرفت؛

انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین بانک توسعه تعاون و اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی


نصر: تفاهم نامه همکاری فی مابین بانک توسعه تعاون و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی با حضور مدیران این دو دستگاه منعقد شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی، بر اساس این تفاهم نامه اعطای تسهیلات تلفیقی به متقاضیان حقیقی و حقوقی بخش های تعاونی و خصوصی متقاضی و معرفی شده اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی تسهیل می شود.

غفور اصغر رضایی مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی در نشست مشترک با مدیر کل  میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی با اشاره به رسالت ایجاد اشتغال و توسعه کارآفرینی بانک توسعه تعاون اظهار داشت: صنایع دستی و گردشگری را در شرایط کنونی می توان دو بال توسعه اقتصادی کشور خواند چرا که بر اساس فرموده مقام معظم رهبری حمایت از تولید ملی باید در اولویت توجهات قرار گیرد و خوشبختانه دو بخش صنایع دستی و گردشگری هر دو ریشه های داخلی و ملی دارند.

وی ادامه داد: با توجه به تجربه موفق همکاری بانک توسعه تعاون با اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در خصوص اعطای وام های خوداشتغالی و تقویت ارتباطات دو مجموعه امیدواریم این تفاهم نامه نیز در مسیر سرعت بخشی به این همکاری ها اثر گذار باشد.

این گزارش حاکی است، مرتضی آبدار مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی نیز با تاکید بر ایجاد اشتغال در بستر صنایع دستی و گردشگری استان افزود: حمایت مالی از فعالان این دو صنعت زمینه ساز توسعه اشتغال پایدار در کشور می شود که خوشبختانه تجربه های موفق گذشته نیز حکایت از این موضوع دارد.

وی اذعان داشت: بانک توسعه تعاون به عنوان یک بانک نوبنیان ولی مملو از نیروهای پر توان و جوان نشان داده است که در حوزه های مختلف ظرفیت های فوق العاده ای دارد که امیدواریم این تفاهم نامه نیز در این مسیر عملیاتی شود.

آیدار تصریح کرد: یکی از مهمترین حوزه های اقتصاد کشور در شرایط فعلی تحریم ها توجه به گردشگری داخلی و صنایع دستی توانمند است که خوشبختانه مدیران بانک توسعه تعاون نیز با درک این موضوع نسبت به آن پیشقدم شده اند.

این گزارش می افزاید، در پایان این نشست ضمن تشریح و بررسی مفاد این تفاهم نامه مقرر شد تا اقدامات عملی و مبتنی بر مفاد این تفاهم نامه اجرایی شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است