پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   87680  | تاریخ خبر : 1397/04/21  | ساعت : 07:19

با حکم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی

جباریان فام؛ عضو کمیته استقرار شرکت های دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی استان شد


نصر: با حکم دکتر جوانپور، علیرضا جباریان فام رئیس اتحادیه کفاشان تبریز، عضو کمیته نظارت و کمک به استقرار شرکت های دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، عزیز جوانپور هروی دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی بر اساس دستورالعمل و بخشنامه ابلاغی دانشگاه آزاد اسلامی کشور مبنی بر انتخاب یک نفر از بخش خصوصی؛ علیرضا جباریان فام رئیس اتحادیه کفاشان تبریز را انتخاب و معرفی کرد.
بر اساس این گزارش: علیرضا جباریان فام که در اولین جلسه کمیته نظارت و کمک به استقرار شرکت های دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی حضور یافته بود، به بیان نکته نظرات و دیدگاههای خود در خصوص طرح های دانش بنیان مطرح شده پرداخت.

هدف کمیته، حمایت از شرکت ها و موسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوری ها و اختراعات است
 وی در حاشیه اولین جلسه کمیته به خبرنگار « کفش نیوز» گفت:  برای استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت ها و توانایی های موجود در واحدهای دانشگاهی و موسسه های پژوهشی وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی و ایجاد زیرساخت های لازم برای اجرای تبصره 4 ماده 17 قانون برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور و همچنین اجرای قانون حمایت از شرکت ها و موسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوری ها و اختراعات؛ کمیته نظارت و کمک به استقرار شرکت های دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی تشکیل یافته است.
وی افزود:  با توجه به لزوم حضور یک نفر از بخش خصوصی به عنوان عضو کمیته بر اساس دستورالعمل و بخشنامه ابلاغی از دانشگاه آزاد کشور، با عنایت و شناخت آقای دکتر جوانپور هروی ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی نسبت به اینجانب، خداوند متعال توفیق خدمتگذاری در این عرصه را به بنده عطا فرمود و امیدوارم بتوانم در خدمت کارآفرینان و مبتکران بخش صنعت و تجارت و ... باشم.
این گزارش حاکی است، در حکم آقای علیرضا جباریان فام به تخصص و تجربه ایشان در عرصه صنعت و تجارت تاکید شده است، وی علاوه بر ریاست اتحادیه کفاشان تبریز از تولیدکنندگان موفق صنعت کفش کشور با برند کفش « دکتر فام» می باشند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است