پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   87609  | تاریخ خبر : 1397/04/19  | ساعت : 12:05

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌شرقی:

تولیدکنندگان از شرایط اقتصادی حاکم به نفع صادرات استفاده کنند


نصر: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: تولیدکنندگان از شرایط اقتصادی حاکم به نفع صادرات استفاده کنند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از ایسنا، علی جهانگیری در نشست تخصصی بررسی مسائل اقتصادی، همگرایی حاکم بر جامعه در راستای گذر از شرایط اقتصادی را ضروری دانست و گفت: امروز مدیران استان در نهادها و سازمان های مختلف یکصدا در کنار فعالان اقتصادی، صنعتی و تولیدکنندگان قرار دارند.

وی افزود: تمامی مدیران دولتی خود را موظف به ارائه خدمات و رفع مشکلات بخش صنعت و تولید می‌دانند و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

وی با اشاره به دغدغه‌های به حق تولید کنندگان در راستای تامین ارز و تامین مواد اولیه با نرخ معقول، گفت: مسائل به حق تولید کنندگان از جمله مسائلی است که  به جد توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، مدیران ارشد استان و مدیران اقتصادی استان پیگیری می شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر بهره‌گیری از فرصت به وجود آمده برای توسعه صادرات گفت: امروز بهترین فرصت برای تولید کنندگان است نا از شرایط اقتصادی حاکم به نفع صادرات استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: توجه به کیفیت محصول تولید شده و بهره‌وری در فرایند تولید مسائلی است که انتظار داریم تولید‌کنندگان به آن توجه ویژه داشته باشند.

جهانگیری با اشاره به ضرورت رعایت حال تولید کننده و مصرف کننده در اخذ مالیات نیز خاطرنشان کرد: دادن مالیات وظیفه‌ای همگانی است از این رو انتظار داریم طبق قانون و با رعایت مشوق‌های مالیاتی افراد نسبت به پرداخت به موقع آن اقدام کنند، چرا که متاسفانه در برهه‌ای در کشور ما ندادن مالیات یک ارزش شمرده می‌شد و امروز باید این رویه تغییر کند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است