پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   87318  | تاریخ خبر : 1397/04/12  | ساعت : 18:25

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز:

هر هزینه ای که در برنامه های ورزشی تبریز می کنیم برای مردم است


نصر: مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز گفت: مسابقات جزو برنامه های مصوب تبریز ۲۰۱۸ بوده و متعلق به مردم است یعنی اگر هزینه ای می کنیم برای مردم است.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، علیرضا رحیمی عصر امروز دوشنبه در نشست خبری مسابقات شطرنج بزرگ تبریز ۲۰۱۸، ورزش را ابزاری مهم برای جذب گردشگران داخلی و خارجی دانست، اظهار داشت: کشور ما از لحاظ فرهنگی با دیگر کشورها تفاوت های بسیاری دارد و توجه به توریسم ورزشی می تواند گامی مهم در جذب گردشگران باشد.

وی بابیان اینکه مسابقات شطرنج بزرگ تبریز ۲۰۱۸ از برخی شبکه های تلویزیونی پخش می شود، تصریح کرد: همانگونه که تبریز را شهر خود، پدران و مادرانمان می دانیم همانطور هم وظیفه داریم برای رشد و توسعه شهرمان تلاشی مضاعف داشته باشیم.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز با اشاره انتقادات برخی ها به مسائل مالی این مسابقات، گفت: برخی ها نسبت به برنامه و هزینه در آن انتقاداتی دارند که باید عرض کنم این مسابقات جزو برنامه های مصوب تبریز ۲۰۱۸ بوده و متعلق به مردم است یعنی اگر امروز شهردار تبریز و سازمان ورزش شهرداری تبریز هر هزینه ای که می کنند برای مردم است.

رحیمی از حضور استاد بزرگ شطرنج دنیا در مسابقات شطرنج بزرگ تبریز ۲۰۱۸ خبر داد، افزود: برای حضور کارپوف استاد بزرگ شطرنج دنیا در تبریز حتی ریالی هم هزینه نکرده ایم و با افتخار می گوییم ایشان با علاقه مندی که داشتند به تبریز سفر کرده اند.

وی با تاکید بر اینکه یکی از اعضای شورای شهر تبریز بر حسب برگزاری این برنامه با توجیه محدودیت مالی شهرداری تبریز انتقاداتی داشت اضافه کرد: این که فکر کنیم هر برنامه ای که اجرا می کنیم کسی نباید انتقاد کند اینطور نیست بلکه اختلاف نظر و سلیقه در شورا و شهرداری امری طبیعی است به همین دلیل از شورای شهر تبریز تقاضا داریم از برنامه های ورزشی حمایت کنند.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز در پایان همچنین از توسعه و ترویج برنامه های ورزشی در کلانشهر تبریز خبر داد و خاطرنشان کرد: بهترین های رزمی دنیا از ۵ قاره کهن در مرداد ماه به تبریز می آیند و یکی از بهترین و تخصصی تخصصی ترین مسابقات را با حضور اعضای تیم ملی برگزار می کنیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (1)

شما که هزینه می کنید حداقل برای یه ورزش مفرح تر از شطرنج هزینه بکنید.
08:29:55 1397/04/13
رامین
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است