پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   86459  | تاریخ خبر : 1397/03/24  | ساعت : 15:26

ژائله تاکید کرد:

لزوم تعریف نقشه راه توسعه صنعتی آذربایجان شرقی/ نباید شهرک های صنعتی به گورستان واحدهای تولیدی تبدیل شوند


نصر: رئیس انجمن صنایع غذایی گفت: شرایط سخت اقتصادی کشور باید مدیریت شود و نباید شهرک های صنعتی به گورستان واحدهای تولیدی تبدیل شوند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش خبرنگار نصر، "یونس ژائله" پیش از ظهر امروز در آئین بهره برداری از میز خدمت شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: ​ورود بخش خصوصی به شهرک سازی های صنعتی موجب شد باری از دوش دولت برداشته شود و شرکت شهرک های صنعتی همکاری خوبی با بخش خصوصی در این حوزه داشت.

وی از ایجاد میز خدمت در شرکت شهرک های صنعتی استان تقدیر کرد و گفت: این آرزوی دیرینه ما بود که چنین امکانی ایجاد شود و ارائه خدمت به سرمایه گذاران در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

ژائله گفت: اینکه در عرض 80 دقیقه امکان واگذاری زمین صنعتی به سرمایه گذران فراهم شده، قابل تقدیر است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم تعریف استراتژی و نقشه راه توسعه صنعتی آذربایجان شرقی تاکید کرد و گفت: هفته گذشته بحث های خوبی در استانداری در این زمینه انجام شد.

این کارآفرین نمونه کشورمان به لزوم فعال کردن بخش تحقیق و توسعه در واحدهای صنعتی تاکید کرد و گفت: واحدهای تحقیق و توسعه (R&D) در واحدهای تولیدی باید بسیار جدی گرفته شود.

ژائله اذعان کرد: نتیجه عدم وجود نقشه راه مشخص توسعه صنعتی در کشور باعث شده در برخی صنایع واحدهای بیش از اندازه نیاز کشور ایجاد و سرمایه گذاری شود و این چیزی جز اتلاف سرمایه و وقت در پی ندارد.

وی تاکید کرد: از مزرعه تا قفسه فروشگاه ها باید مدیریت زنجیره ای حاکم باشد تا بتوانیم به انتظارها برای رشد  و توسعه صنعت کشور پاسخ بدهیم.

این عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی نبریز گفت: امروز در شرایط خاصی قرار گرفته ایم و دولت به تنهایی نمی تواند کاری پیش ببرد و انجمن های صنفی و تخصصی باید با دست باز و مسئولیت پذیری به میدان کار بیایند و در این صورت و با هدفمندسازی برنامه ها شاهد تحولات بزرگی خواهیم بود.

ژائله تاکید کرد: شرایط سخت اقتصادی کشور باید مدیریت شود و نباید شهرک های صنعتی به گورستان واحدهای تولیدی تبدیل شوند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (1)

چه بخواهیم وچه نخواهیم در این کشور تولید جایی ندارد در این مملکت فقط دلال هست که صاحب همه چیز هست از ثروت بگیرو مقام و ......بقیه کشک هستندو بس؟
08:38:57 1397/03/25
ا
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است