پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   86450  | تاریخ خبر : 1397/03/24  | ساعت : 12:25

با حکم فرمانده بسیج کارمندی لشکر عاشورا؛

"رضایی" فرمانده جدید پایگاه مقاومت شهید محمد تجلا بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی شد


نصر: "غفور اصغر رضایی" مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی با حفظ سمت به عنوان فرمانده جدید پایگاه مقاومت شهید محمد تجلا این بانک منصوب شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی ،  سرهنگ بهروزی فرمانده حوزه دو بسیج کارمندی شهید آیت الله مدنی (ره) تبریز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید پایگاه مقاومت شهید محمد تجلا مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی گفت: اخلاق نیکو و خدمت خالصانه به امت مسلمان از ویژگی های اصلی کارمندان بسیجی به شمار می رود.

وی ادامه داد: کارمندان عضو بسیج کارمندی با الگو پذیری از سیره ائمه اظهار (ع) و با خلقی خوش باید در ادارات از هر لحاظ نمونه باشند تا به الگویی اثرگذار در ادارات تبدیل شوند.

سرهنگ بهروزی در ادامه خدمت به خلق را وظیفه اصلی بسیج کارمندی خواند و افزود: در کنار این موضوع بسیار مهم باید بسیجیان شاغل در ادارات سلامت کاری خود و سایر همکاران را مدنظر قرار دهند.

وی تقویت اعتقادات و معنویت در بین کارکنان ادارات را اصلی ضروری خواند و اذعان داشت: دشمنان درصدد هستند تا اعتقادات مردم را تضعیف کنند و نگاه ها را به سوی کارکنان و خدمتگزاران نظام تغییر دهند که بی شک بسیج در ناکام گذاشتن این طرز تفکر می تواند تاثیر گذار باشد.

وی به روحیه انقلابی بسجیان اشاره کرد و گفت: کارمندان بسیجی باید انقلابی و عملیاتی باشند چرا که اگر کارمندان به وظایف اساسی خود جامه عمل بپوشانند شاهد افزایش بهره وری در دستگاه های دولتی خواهیم بود.

فرمانده حوزه دو بسیج کارمندی شهید آیت الله مدنی (ره) تبریز در ادامه با بیان اینکه 50 درصد کارمندان دولت در کشور عضو بسیج هستند، افزود: حضور این تعداد بسیجی فعال در ادارات و دستگاه های دولتی انتظارات را از سطح اثرگذاری آنان افزایش داده است.

وی در ادامه به معضل بیکاری در کشور اشاره و خاطر نشان کرد: ریشه بسیاری از آسیب های اجتماعی در کشور همین موضوع بیکاری است که امیدواریم تمام دستگاه ها به ویژه بانک توسعه تعاون که یکی از مهمترین اهداف اش ایجاد اشتغال برای جوانان است هر چه سریع تر راهکاری را تدبیر کنند.

گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی حاکی است؛ در ادامه این نشست از تلاش های "ابوالفضل رنجبر" فرمانده سابق پایگاه بسیج شهید محمد تجلا بانک توسعه تعاون تقدیر شد و حکم "غفور اصغر رضایی" به عنوان فرمانده جدید این پایگاه اهدا شد.

این گزارش حاکی است، پایگاه مقاومت شهید محمد تجلا از سال 1388 در مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آدربایجان شرقی تاسیس شد و تاکنون قریب به اتفاق همکاران این بانک در استان را به عضویت بسیج کارمندی جذب کرده است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است