پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   86400  | تاریخ خبر : 1397/03/23  | ساعت : 11:35

معاون سابق فنی و عمرانی استانداری آذربایجان شرقی عنوان کرد:

تقدیر از ساماندهی ورودی غرب تبریز/ لزوم مدرن‌سازی بازارچه خودرو


نصر: معاون سابق فنی و عمرانی استانداری آذربایجان شرقی، ضمن تقدیر از شهرداری تبریز برای ساماندهی ورودی غرب شهر بر لزوم مدرن‌سازی بازارچه خودرو تاکید کرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، محمدصادق پورمهدی در مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرداری منطقه 6 تبریز ضمن تقدیر از تلاشهای مدیریت و همکاران این منطقه برای بهره‌برداری پروژه های عمرانی منطقه 6 با اعتبار 12 میلیارد تومان، ضمن اشاره به اجرای دو پروژه مهم در منطقه غرب تبریز گفت: باند کندرو و ورودی شهر تبریز از پروژه های تاثیرگذار در تمام جوانب اقتصادی، گردشگری، اجتماعی و عمرانی است که خوشبختانه یک باند اجرا شده، امیدواریم احداث باند دوم هم در دستور کار قرار گرفته و سریعتر به نتیجه برسد.

وی احداث شهرک خودرو را نیز به عنوان یکی از پروژه‌های تاثیرگذار تبریز دانست و گفت: اداره بازارچه خودرو تبریز باید از شیوه‌های سنتی خارج شده و در این شهرک باید مشتری صفر تا 100 کار را از دیدن خودرو تا قیمت توافقی، اعلام نظر بازرس فنی، شماره‌گذاری، ثبت سند و خرید تمام مراحل در این شهرک انجام دهد و این کار جز با تامین زیرساختهای لازم امکان پذیر نیست.

پورمهدی خاطرنشان کرد: درآمد شهرداری از محل عوارض و صدور پروانه، درآمدهای محلی ایجاد می شود، یکی از درآمدهای محلی بخش سرمایه‌گذاری است، در این شهر حدود 20 یا 30 پروژه بزرگ داریم و باید مشکلات این سرمایه‌گذاران حل شود و قطعا با برخورد مناسب خودشان سرمایه‌گذاران دیگری جذب خواهند کرد.

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز نیز در این مراسم، با بیان اینکه این پروژه در راستای توسعه بازار خودرو تبریز انجام شده، گفت: از سال 82 جمعه بازار در سبزه میدان قرار داشت و متاسفانه موجب مشکلاتی از جمله ترافیک و معضلات دیگری که باعث نارضایتی اهالی بود، شهرداری تبریز تصمیم گرفت در زمینه انتقال بازار خودرو به این محل اقدام کند.

ابراهیم محمدی، اظهار داشت: در این راستا با عنایت شهردار محترم تبریز و همکاری و تعامل سازنده شهرداری منطقه 6، بهره‌برداری از بازارچه دائمی خودرو با جدیت پیگیری شده و این پروژه به متراژ 22 هزار مترمربع با هزینه‌ای بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون تومان اجرا شده و در آینده به صورت نمایشگاههای خودرو بهره‌برداری خواهد شد.

وی با تشریح خدمات این پروژه گفت: این پروژه با اجرای زیرسازی، آسفالت‌ریزی، خطکشی، رنگ آمیزی و نصب تجهیزات اداری و فنی احداث و تقدیم شهروندان فهیم تبریز می‌شود.

محمدی خاطرنشان کرد: بازارچه خودرو با ظرفیت 981 خودرو طراحی و به صورت ارائه خدمات برمبنای تکنولوژی IT اجرا شده است که در این مجموعه کارشناس فنی خودرو، تشخیص رنگ، احراز اصالت خودرو، تنظیم قولنامه صورت اولیه ارایه خواهد شد.

وی با تشریح اهداف سازمان میادین از احداث بازار خودرو گفت: این مرکز در قالب واگذاری به بخش خصوصی برمبنای تکنولوژی IT  و صدور بیمه نامه، تنظیم اسناد، تعویض پلاک، کارواشف حصول عوارض و ...  ارایه خدمات خواهد کرد.

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز تاکید کرد: از جمله مشکلات این مجموعه راه دسترسی بازار است که با همکاری استانداری و شهرداری به زودی راه دسترسی ایجاد و بحث ترافیک جاده حل خواهد شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است