پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   86399  | تاریخ خبر : 1397/03/23  | ساعت : 11:32

شهردار تبریز مطرح کرد:

توسعه درآمدهای پایدار با بهره برداری از شهرک مبل و خودرو/ پروژه های ناتمام در اولویت اول شهرداری


نصر: شهردار تبریز گفت: با بهره برداری کامل از شهرک مبل و خوردو در کنار توسعه منابع درآمدهای پایدار، شهرداری می تواند در افزایش رضایتمندی شهروندان وکاهش معضلات بار ترافیک سبزه میدان تاثیرگذار باشد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، ایرج شهین باهر در مراسم افتتاح هشت پروژه عمرانی در منطقه غرب تبریز با اشاره به تخصیص و هزینه بالغ بر 120 میلیارد ریال، افزود: عزم جدی شهرداری اجرای پروژه های اساسی مورد نیاز در شهر تبریز است و تکمیل پروژه های نیمه تمام در اولویت قرار دارند.

وی اظهار داشت: امروز در حالی شاهد افتتاح همزمان پروژه های عمرانی هستیم که در آن واحد در دوره ریاضت شهرداری های کشور قرار داریم و در دیگر شهرهای بزرگ درآمد شهرداریها عملا صفر است.
شهین باهر با تاکید بر کاهش بروکراسی اداری و تشویق شهروندان و بخش خصوصی در اپروژه های مختلف شهرداری اعلام کرد: توسعه فضای سبز با احداث چندین پارک تازه تاسیس در سال جاری و فضاهای ورزشی و فرهنگی یکی از مهمترین عملکردهای شهرداری تا پایان سال جاری به شمار می رود.

وی در ادامه با بیان اینکه ضرورت دارد میزان جذابیت شهرک مبل و خودرو را افزایش دهیم متذکر شد: برنامه ریزی های اولیه برای افزایش پارک شهربازی و فضاهای ورزشی در این شهرک انجام می گیرد تا علاوه برای کاربری تجاری محیطی با نشاط برای حضور خانواده ها نیز تبدیل شود.

شهردار تبریز تصریح کرد: طبق هماهنگی هایی که با معاون محترم عمرانی استانداری آذربایجان شده است، سعی داریم مسیر ورودی از کنارگذر غربی شهرک مبل و خودرو تا یک ماه آینده تکمیل کنیم.

شهین باهر همچنین با اشاره به پروژه های نیمه تمام تبریز گفت: از سال 84 پروژه عمرانی پل کابلی افتتاح شده ولی هنوز بخش مهم رمپ و لوپ های اتصالی این پل ناقص است و سعی داریم با تخصیص اعتبار پل کابلی و چندین پروژه نیمه تمام را نیز کامل کنیم.

شهردار تبریز همچنین گفت: با توجه به اینکه مازاد نیروی انسانی با در نظر گرفتن چارت سازمانی شهرداری تبریز وجود دارد قصد داریم از مدیران کارآمد در مناطق و سازمان ها بهره ببریم تا مانند شهرداری منطقه شش بتوانند با سیاست های منطقی هم هزینه های جاری خود و هم اعتبار اجرای پروژه های مختلف را تامین کنند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است