پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   86381  | تاریخ خبر : 1397/03/23  | ساعت : 01:33

نماینده اصفهان: برای نظام زشت است که شهری نظیر اصفهان آب نداشته باشد


نصر: نماینده مردم اصفهان گفت: بعضی از منازل در اصفهان آب برای دستشویی و حمام رفتن ندارد این برای نظام زشت است که شهری نظیر اصفهان که دنیا آن را با رودخانه‌هایش می شناسد آب نداشته باشد.

به گزارش نصر از ایسنا، حسن کامران در تذکر شفاهی در پایان جلسه علنی امروز مجلس بیان کرد: چندین بار در رابطه با مسئله آب کشاورزی تذکر دادم. آب کشاورزی که به جای خود، راجع به آب شرب اصفهان نیز چند بار تذکر دادم. در ۱۰ روز گذشته که در اصفهان بودم بعضی از منازل حتی آب برای دستشویی و حمام نداشتند این برای نظام زشت است که شهری مانند اصفهان که دنیا آن را با رودخانه می‌شناسد آب نداشته باشد.

وی در ادامه گفت: پل‌هایی که در اصفهان وجود دارد بر روی شن است و وقتی آب وجود نداشته باشد پل‌ها نیز آسیب پذیر می‌شود. رییس مجلس نیز جلسه ای در این زمینه تشکیل داد که خروجی نداشت. دو ماه نیز تمام شد من خواهش می کنم تا جلسات آب مستمر باشد.

کامران افزود:‌ در فصل پاییز نیز به کشاورزان آب ندادند و ده‌شاهی هم خسارت به کشاورزان پرداخت نشد. پاییز امسال نیز در راه است باید چاره ای اندیشده شود. من بارها گفته ام که آب وجود دارد. از ۱۶ متر مکعب در ثانیه ۶ متر مکعب وارد تصفیه خانه می‌شود و ۹ متر مکعب گم می شود. وضعیت ایجاد شده نابسامان است و حل شدن آن راه‌حل ساده ای دارد باید چه در شهر اصفهان و شهرهای دیگر هرچه چاه غیر مجاز وجود دارد برقش قطع شود.

نماینده مردم اصفهان در پایان گفت: بارها تابلوهایی به ما داده اند که بر روی آن سهم آب اصفهان و سهم آب یزد نوشته شده است اما وضعیت همچنان نابسامان است این چه مدیریتی است که ما نمی توانیم با تدبیر حقوق مردم را محقق سازیم؟

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (3)

مگه اصفهان چي هست ؟خشكسالي همه كشوررا فراگرفته آقايان به فكر اصفهان هستند
11:03:37 1397/03/23
شهيدي
  
مگه شهروندان اهواز وكرمان ويزد وزاهدان انسان نيستند چرا كسي به فكر آنها نيست ؟ چرا فقط اصفهان؟
09:40:17 1397/03/29
علي اهوازي
  
ظاهرا سیستانی ها که ازآب گل آلود استفاده می کنند آدم نیستن؟همه مون کار می کنیم برای آبادی اصفهان
08:42:20 1397/03/30
قادر
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است