پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   86372  | تاریخ خبر : 1397/03/22  | ساعت : 16:08

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس عنوان کرد:

دولت بازار اقتصاد را رها کرده است


نصر: نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس با انتقاد از رها شدن بازار اقتصادی از سوی دولت گفت: دولت در رابطه با افزایش 2 درصدی حقوق کارمندان مردد است اما طی 6 ماه قدرت خرید مردم 50 درصد کاهش پیدا کرده است و این وادادگی بازار در هیچ جای دنیا سابقه ندارد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از فارس، محمد حسن‌نژاد (سه شنبه، 22 خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری به رئیس جمهور، وزرا و هیات دولت در خصوص مدیریت کشور به ویژه قدرت اقتصادی اظهار داشت: متاسفانه دولت بازار اقتصاد را رها کرده است، طی چند روز قیمت خودرو تولید داخل از 73 میلیون به 90 میلیون افزایش یافته است و همچنین طی 6 ماه قیمت دلار از 3700 تومان به 6500 تومان رسید.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت در رابطه با افزایش 2 درصدی حقوق کارمندان مردد است اما طی 6 ماه قدرت خرید مردم 50 درصد کاهش پیدا کرده است و این وادادگی بازار در هیچ جای دنیا سابقه ندارد.

وی افزود: با این همه فشار اقتصادی به مردم و جای رفع آنها اعلام می‌شود که مکانی برای اعتراض مردم پیش بینی شده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم در تذکری به رئیس جمهور و نمایندگان با انتقاد از اینکه برخی از مسئولان رده بالا و فرزندان آنان تابعیت خارجی دارند، تصریح کرد: این افراد نباید در جاهای حساس به کارگیری شوند زیرا نمی توانند در عرصه‌های بین‌المللی و مذاکرات از حق مردم ایران دفاع کنند.

حسن‌نژاد در تذکری دیگر با انتقاد از اینکه آمار سرقت بیش از حد افزایش یافته است، گفت: اجناس سرقتی به هیچ وجه پیدا نمی شود، سارقان هم تنبیه نمی شوند و امنیت جامعه دچار خدشه شده است.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی در تذکری به هیات دولت ادامه داد: هر روز مصوبه‌ای در خصوص مناطق آزاد ارائه می‌شود و این بیانگر این است که هیات تطبیق مصوبات چنین مصوباتی را رد نمی‌کند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (2)

مدیرانی که شماها انتصاب کرده اید وضعیت دولت بهتر از این نمیشود
08:53:38 1397/03/23
تبریزی
  
با وجود نمایندگانی همچون شماها این کارها شدنی است
08:52:22 1397/03/23
تبریزی
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است