پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   86325  | تاریخ خبر : 1397/03/21  | ساعت : 15:54

فرمانده انتظامی شهرستان شبستر خبرداد:

پلمپ برخی واحدهای صنفی در استان توسط پلیس


نصر: فرمانده انتظامی شهرستان شبستر از بازدید و نظارت پلیس بر واحدهای صنفی و پلمپ 18 واحد صنفی خبر داد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از ایسنا، سیاوش علی فام در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی این شهرستان در پی اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی و طرح نظارت ،کنترل و ساماندهی بر صنوف از 48 واحد صنفی بازدید کردند، در اجرای این طر ح ها تعداد 18 واحد صنفی متخلف به علت نداشتن پروانه کسب و عدم رعایت قوانین و مقررات مربوطه پلمپ شد.
وی با اعلام تداوم و تشدید این طرح ها و اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس، از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.
وی در ادامه از پلمپ هشت واحد صنفی مختلف نیز خبر داد و گفت: ماموران اداره نظارت بر اماكن عمومی فعالیت متصدیان 66 واحد صنفی را به صورت محسوس و غیرمحسوس و در قالب بازدیدهای كنترلی و نظارتی ارزیابی، كه در نهایت هشت 8 واحد صنفی به علّت عدم پایبندی متصدیان به قوانین و ضوابط ابلاغی پلمپ شد.
 
پلمپ 11 واحد صنفی درملکان
فرمانده انتظامی شهرستان ملکان از بازدید و نظارت پلیس بر واحدهای صنفی و پلمپ 11 واحد صنفی خبر داد.
سهراب شفقی در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی این شهرستان در پی اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی و طرح نظارت،کنترل و ساماندهی ماه مبارک رمضان بر صنوف، از 73 واحد صنفی بازدید کردند.
وی افزود: در اجرای این طرح‎ها تعداد 11 واحد صنفی متخلف به علت نداشتن پروانه کسب و عدم رعایت قوانین و مقررات مربوطه پلمپ شدند.
 
پلمپ 7 واحد صنفی متخلف در مراغه
فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از اجرای طرح کنترل و نظارت بر صنوف در سطح شهرستان خبر داد و گفت: در نتیجه این طرح تعداد 7 واحد صنفی غیر مجاز پلمپ شد.
رضا اصلانی‌فر در تشریح این خبر گفت: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی در پی تشدید نظارت برصنوف، از تعداد 50 واحد صنفی در سطح شهر مراغه بازدید کردند.
وی افزود:در نتیجه این طرح هفت واحد صنفی به علت عدم رعایت مقررات و قوانین نظام صنفی پس از صدور برگ اخطاریه پلمپ و برای 12 واحد دیگر نیز اخطاریه صادر شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است