پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   86291  | تاریخ خبر : 1397/03/21  | ساعت : 07:36

بنده دوست دارم كيانى بماند

خطيبي: درباره كياني يك عده سودجو شيطنت مى كنند


نصر: خطيبي گفت: درباره كياني يك عده سودجو شيطنت مى كنند. به گزارش نصر، رسول خطیبی در گفت‌و‌گویی اظهار داشت: در اينكه كياني براي تراكتور زحمت كشيده شكي نيست و خود بنده نيز دوست دارم كياني در تراكتور بماند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

وی افزود: آقاي زنوزي به مهاجري گفته بود به خاطر بزرگ تيم و كاپتان تيم اولين نفر با مهدي كيانى صحبت كنيد و طى صحبت‌هایی كه بین آقاي مهاجري و كياني انجام شده بود، مقرر شد تا كيانى قرارداد خود را تمديد كند ولى بعداً شيطنت هایی صورت گرفت كه باعث اين سوءتفاهمات شد.

سرمربی سابق تراکتورسازی خاطرنشان کرد: من از طرف آقای زنوزى به مهدى كيانى زنگ زدم و به مهدى گفتم كه برای تمديد بیاید چون همگی دوست داشتيم و داريم كه مهدي در تراكتور بماند و کيانى در صحبت هایش گفت که دوست دارم بمانم ولى تا تسويه حساب صورت نگیرد من تمديد نميكنم.

خطیبی ادامه داد: بنده بخاطر اين كه كيانى در تراكتور بماند عرض كردم كه قرارداد خود را تمدید کند و بعد از تمديد با آقای زنوزى و الياسى صحبت كنيم تا مطالباتت را پرداخت كنند كه كيانى قبول نكرد و فردای آن روز در مصاحبه اى گفت كه رسول خطيبى گفته است که بيا اول از آقاى زنوزى عذرخواهى كن بعد قرادادت را ببند كه چنین چیزی نبوده و صحبتى از عذر خواهى مطرح نشده است.

بازیکن اسبق تراکتورسازی گفت: البته اگر خود كيانى بخواهد و مسر باشد فایل صوتی صحبت‌ها موجود است كه نه آقاى زنوزى نه بنده از او نخواستيم كه عذرخواهى كند و اگر فایل صوتی صحبت‌ها را در اختيار مردم بگذاريم آن موقع قضيه متفاوت تَر از قبل خواهد شد و مردم و هواداران متوجه مي‌شوند كه آقايان هر روز چند  حرف متفاوت می‌زنند و خواهند ديد كه برايشان پول از هوادار مهمتر است و نيز اگر بين من و کيانى صحبت بازيكن سالارى مطرح شده براى كل تيم بود نه صرفاً براى كياني. نظر كلى اقاي زنوزي این بود که سالار در مجموعه باشگاه و تيم ديگر وجود ندارد و نخواهد بود.

خطیبی ادامه داد: باز هم مي‌گويم چند نفرى كه منافعشان به خطر افتاده شيطنت مي‌كنند اين را هم بگويم كه اقاى الياسى جريمه كيانى را که از مديريت قبل داشته را بخشیده است. الان هم آقاى زنوزى و بنده و آقاى مهاجرى دوست داريم کیانی در تراكتور بماند ولى خود او بايد در این خصوص تصميم بگيرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (1)

كياني مثل بعضي ها دراوج به سپاهان نرفت كياني مثل بعضي ها به هواداران تراكتور توهين نكرد او ده سال به تراكتور خدمت كرده لطفا با احترام بر خورد كنيد
09:33:59 1397/03/21
هوادار تراكتور
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است