پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   85352  | تاریخ خبر : 1397/02/27  | ساعت : 18:05

فرماندار شهرستان هشترود:

عوارض آزاد راه پیامبر اعظم (ص) در محدوده حدفاصل هشترود تا بستان‌آباد ناعادلانه است


نصر: فرماندار شهرستان هشترود گفت: عوارض در آزاد راه پیامبر اعظم (ص) در محدوده حدفاصل هشترود تا بستان‌آباد را ناعادلانه و غیرمنصفانه است

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از فارس، امین امینیان عصر امروز در جلسه گرشگری شهرستان هشترود اظهار داشت: مبلغ عوارضی در آزاد راه پیامبر اعظم (ص) در محدوده حدفاصل هشترود تا بستان‌آباد را ناعادلانه و غیرمنصفانه دانست و خواستار کاهش آن شد.

وی افزود: فاصله عوارضی زنجان تا عوارضی بستان آباد ۲۵۰ کیلومتر است و عوارضی آن 50 هزار ریال است اما فاصله عوارضی بستان‌آباد تا روستای عزیزکندی شهرستان هشترود ۵۰ کیلومتر است یعنی یک پنجم مسافت زنجان - بستان‌آباد می‌باشد و این یعنی سهم ما می‌شود 10 هزار ریال .

امینیان گفت: در این زمینه با معاون عمرانی استانداری آذربایجان‌شرقی مکاتباتی داشه و اعلام اعتراض کرده‌ام و اگر لازم باشد شخصا این مسئله را پیگیری خواهم کرد و دلیلی ندارد این عوارضی 30 هزار ریال باشد.

فرماندار هشترود گفت: توسعه صنعت گردشگری در شهرستان هشترود می‌تواند بخش بزرگی از مشکلات اقتصادی این شهرستان را حل کند.

امینیان افزود: در دنیای کنونی صنعت گردشگری در حوزه اقتصادی تاثیر بسزایی داشته و خیلی از کشورهایی را که در بحران اقتصادی بودند را نجات داده است.

وی گفت: دستگاه‌های مربوطه باید احساس مسئولیت و احساس وظیفه کنند و بصورت عملی اقدام کنند در غیر این صورت جلسات این گونه خروجی نداشته و برگزاری این گونه جلسات تنها اتلاف وقت است.

 لزوم ایجاد مرکز پایگاه ملی در خصوص قلعه ضحاک 

فرماندار شهرستان هشترود بر لزوم ایجاد مرکز پایگاه ملی در خصوص قلعه ضحاک تاکید کرد و افزود: پایگاه ملی در خصوص قلعه ضحاک باید ایجاد شود تا در بحث تجهیز و نگهداری آن دغدغه آنچنانی نداشته باشیم.

امینیان خاطرنشان کرد: در راستای تجهیز زیرساخت‌ها در قلعه باستانی ضحاک باید هرچه زود تر سرویس بهداشتی و نمازخانه مجهز در محوطه اطراف آن احداث شود.

فرماندار هشترود افزود: در خصوص سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری یک سرمایه‌گذار باید دارای اهلیت، تجربه، تخصص، توانایی و اطلاعات داشته باشد تا بتوانیم با اطمینان و اعتماد این امر را به وی واگذار کنیم.

وی بر لزوم برندسازی محصولات شهرستان هشترود تاکید کرد و افزود: در راستای تبلیغ محصولات دامی و لبنی نیاز هست تا تمام این محصولات برندسازی شده و به نام هشترود ثبت شوند و بعد از آن تحویل خریداران شوند.

برگزاری جشنواره ماهی‌گیری در هشترود

فرماندار هشترود بر لزوم تلفیق جشنواره‌ها با حوزه گردشگری در این شهرستان اشاره کرد و افزود: هر جشنواره‌ای که در هشترود برگزار می‌شود باید با حوزه گردشگری در این شهرستان تلفیق شده و جذب گردشگر کند در غیر این صورت برای شهرستان فایده ی آنچنانی نخواهد داشت.

وی از برگزاری جشنواره ماهی‌گیری خبر داد و افزود: کار گروه گردشگری باید در تقویم خود برگزاری جشنواره ماهی‌گیری را درج کند و انتظار می‌رود در اردیبهشت ماه سال آینده این جشنواره برگزار شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است