پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   85340  | تاریخ خبر : 1397/02/27  | ساعت : 16:10

سهامدار جدید گروه ماشین سازی تبریز در دیدار پرسنل این مجموعه مطرح کرد؛

آمده ام کارگری کنم/ با مال و جان خود باید خدمت کنیم/ گروه ماشین سازی توسعه می یابد


نصر: سهامدار جدید گروه ماشین سازی تبریز گفت: من آمده ام کارگری کنم و معتقدم خدا مرا و سرمایه مرا وسیله قرار داده است کارخانه ماشین سازی تبریز دوباره رونق بگیرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش سرویس اقتصادی نصر، "قربانعلی فرخ زاد" ظهر امروز در دیدار با جمعی از پرسنل گروه ماشین سازی تبریز گفت: من آمده ام کارگری کنم و معتقدم خدا مرا و سرمایه مرا وسیله قرار داده است کارخانه ماشین سازی تبریز دوباره رونق بگیرد.

وی افزود: من و شما برای کار کردن آمده ایم و با مال و جان خود باید خدمت کنیم. من دنبال نفع شخصی در 70 سالگی ام نیستم و هر زمان از اینجا یک چوب کبریت برای خودم برداشتم، دست و پایم را بشکنید.

فرخ زاد به ظرفیت های عظیم تکنولوژیکی و تولیدی این گروه اشاره کرد و گفت: اگر بانک ها و دولت شرایط کار را برای بخش صنعت و به طور خاص گروه ماشین سازی تبریز فراهم می کردند، قطعاً باید بعد از 52 سال شاهد تولید قطعات هواپیما در گروه ماشین سازی تبریز می بودیم.

وی ادامه داد: با رشد صنعتی و سرمایه گذاری در این بخش است که قدرت سیاسی پدید می آید و اگر امروز در صنعت سرمایه گذاری کنیم، 15 سال بعد میوه های آن را برداشت خواهیم کرد.

سهامدار جدید گروه ماشین سازی تبریز در بخش دیگری از سخنان خود گفت: من از 18 سالگی کار کرده ام و از جوانی در بخش فولاد فعالیت کرده ام و تجربه های زیادی در این بخش دارم. ما در سال های آینده اشتغال در گروه ماشین سازی تبریز را به 5 هزار نفر افزایش خواهیم داد.

فرخ زاد افزود: برنامه های خوبی برای ماشین سازی تبریز داریم و انشاالله خیر است و باقی الصالحات می شود.

مدیرعامل شرکت ریخته گری گروه ماشین سازی تبریز نیز در این نشست گفت: سهامدار جدید در برنامه دارد تا تولید خودروی سواری تحت یکی از برندهای معتبر جهانی به خطوط تولید گروه ماشین سازی تبریز افزوده شود.

حبیب امین زاده افزود: آذربایجان شرقی به عنوان قطب سوم خودروسازی کشور مطرح است و ماشین سازی تبریز به عنوان یک صنعت مادر ظرفیت های بزرگی در این بخش دارد.

وی ادامه داد: ایجاد اشتغال در گروه ماشین سازی تبریز با سرمایه گذاری های جدید ممکن می شود، در حالی که ما در چندین سال گذشته به سبب شامل شدن به قانون اصل 44 امکان سرمایه گذاری جدید در شرکت نداشتیم.

مدیرعامل شرکت ریخته گری گروه ماشین سازی تبریز ادامه داد: سرمایه گذاری های جدید در گروه ماشین سازی تبریز به رونق اقتصادی، افزایش اشتغال و افزایش سطح کیفی محصولات منجر خواهد شد.

امین زاده گفت: با یک شرکت سوئدی قبلا برای مشارکت در تولید قطعات ریخته توافق کرده ایم. سال آینده حجم تولیدات این شرکت از 15 هزار تن به 20 هزار تن افزایش خواهد یافت.

وی در پایان گفت: با دستور سهامدار جدید گروه، یک برنامه استراتژیکی برای توسعه این گروه تدوین می شود که در دو هفته آینده رسانه ای خواهد شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (1)

مونتاژ خودرو سواری در واقع دور کردن ماشین سازی از فلسفه تشکیل خود است فروش زمین ایل گلی باید صرف انتقال تکنولوژی تولید ماشینهای ابزار پبشرفته cnc شود( توافق با tos چک) نه مونتاژ خودرو سواری که اساسا هیچ فناوری خاصی ندارد و فقط سرهم بندیست با این اوصاف اهلیت خریدار جدید و اهداف پشت پرده وی باید کاملا رسانه ای شود....خواهشا نصر نیوز پیگیر این موضوع باشید
23:38:30 1397/02/27
ناشناس
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است