پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   85320  | تاریخ خبر : 1397/02/27  | ساعت : 10:48

سعیدی در گفتگو با «نصر» تاکید کرد:

روند واگذاری گروه ماشین سازی تبریز باید کاملاً شفاف به مردم گزارش شود/ اهلیت و صلاحیت خریدار باید احراز شود


نصر: نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در واکنش به واگذاری سهام گروه ماشین سازی تبریز گفت: چنین عملکردهایی از سوی سازمان خصوصی سازی جای بحث دارد و ما قطعاً مساله را پیگیری می کنیم تا روند واگذاری به صورت کاملاً شفاف به مردم گزارش شود و از اهلیت و صلاحیت خریدار سهام احراز گردد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش سرویس اقتصادی نصر، "اسماعیل سعیدی" در واکنش به واگذاری سهام گروه ماشین سازی تبریز در سکوت کامل خبری به یک شخص حقیقی، گفت: ما اطلاعی از واگذاری سهام گروه ماشین سازی نداشتیم و ظاهراً معارفه خریدار جدید و تحویل کارخانه انجام شده است.

وی با بیان اینکه ما هیچ شناختی از خریدار سهام ماشین سازی نداریم، گفت: نمی دانم چرا سازمان خصوصی سازی باید چنین رفتاری در مورد فروش سهام کارخانه ای مادر که صنعت کشور مدیون آن است داشته باشد.

سعیدی ادامه داد: من با سایر نمایندگان تبریز هم که صحبت می کردم، خبری از این واگذاری نداشتند و شناختی هم درباره خریدار سهام ندارند.

وی گفت: چنین عملکردهایی از سوی سازمان خصوصی سازی جای بحث دارد و ما قطعاً مساله را پیگیری می کنیم تا روند واگذاری به صورت کاملاً شفاف به مردم گزارش شود و از اهلیت و صلاحیت خریدار سهام احراز گردد.

سعیدی در پایان گفت: در غیر این صورت از همه ابزارهای نظارتی در مجلس شورای اسلامی برای پاسخگو کردن مسئولان سازمان خصوصی سازی و وزرات اقتصاد استفاده خواهیم کرد.

به گزارش نصر، فروش سهام گروه ماشین سازی تبریز با وجود حساسیت های زیادی که بارها از سوی رسانه ها، نمایندگان مجلس و فعالین صنعتی بر آن ها تاکید شده در سکوت کامل خبری و حتی بدون اطلاع نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان استان انجام شده است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است