پربازدیدترین ها
کد خبر :   85159  | تاریخ خبر : 1397/02/24  | ساعت : 08:05

باید در مقابل خواسته هواداران تراکتورسازی پاسخگو باشیم/

بابایی اقدم: شهرداری حاضر است از تیم مردمی تراکتورسازی حمایت کند/ قطعاً موضوع را در جلسات بعدی پیگیری می‌کنیم


نصر: عضو شورای شهر تبریز تاکید کرد که روابط عمومی شورای شهر در ورود شهرداری به مزایده باشگاه تراکتورسازی مسئولیتی ندارد و این موضوع قطعا در جلسات آینده پیگیری می‌شود.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، فریدون بابایی اقدم در گفت‌وگو با خبرنگار نصر، درباره احتمال ورود شورای شهر به موضوع مزایده باشگاه تراکتورسازی، اظهار داشت: شرکت در مزایده باشگاه تراکتورسازی یک لایحه و طرحی است که چون برخی از اعضا ممکن بود نظر چندانی روی آن نداشته باشند، آنچنان که باید و شاید در جلسه روز گذشته (یکشنبه) شورای شهر مطرح نشد.

وی افزود: به خاطر اینکه تیم تراکتورسازی در سال‌های گذشته دچار یک سری حواشی شده و چالش مدیریت دارد، اعضای شورای شهر را حساس می‌کند که روی تیم شهرشان بی‌تفاوت نباشند؛ این خواسته مردم تبریز است. تراکتورسازی تیم اول آذربایجان است و طرفداران میلیونی دارد. از تیم تراکتورسازی یک سری مطالبات و انتظاراتی وجود دارد که باید از طرف شورای شهر محقق شود.

عضو شورای شهر تبریز خاطرنشان کرد: در دوره‌های گذشته هم من چندین و چند بار خواستار کمک شورای شهر به باشگاه تراکتورسازی شده بودم، اما حمایت اساسی انجام نشده بود. ادله‌ای که برخی از اعضای شورای شهر برای مخالفت با حضور شهرداری در باشگاه تراکتورسازی دارند، بار مالی این قضیه است، اما بار مالی در اینجا موضوعیت ندارد. ما نماینده مردم هستیم و باید در مقابل خواسته به حق هواداران تراکتورسازی پاسخگو باشیم.

بابایی اقدم با تایید موضوع رسیدگی به حضور شهرداری در مزایده باشگاه تراکتورسازی در جلسه بعدی شورای شهر، یادآور شد: با توجه به اینکه در بررسی اولیه به این نتیجه رسیدیم که شاید برای ورود به مزایده باشگاه تراکتورسازی برای برخی از همکاران ابهاماتی وجود داشته باشد، این موضوع در جلسه روز گذشته آنچنان مطرح نشد تا به اجماع حداکثری تبدیل شود. موضوع حضور شهرداری تبریز در مزایده باشگاه تراکتورسازی در جلسات آتی شورای شهر دوباره مطرح می‌شود تا ان‌شاءالله سایر اعضا هم متقاعد شوند. تعدادی از اعضای شورا همین متقد هستند که ما وارد قضیه تراکتورسازی شویم.

وی در پاسخ به این سوال که «آیا شخصاً موافق ورود شهرداری تبریز به مالکیت باشگاه تراکتورسازی است یا خیر؟» تصریح کرد: بله، من موافقم. ما حاضریم که از تیم مردمی تراکتورسازی حمایت کنیم و کاری انجام بدهیم که این باشگاه روی پای خودش بایستد. شورای شهر علاوه بر نقشی که در فعالیت‌های عمرانی دارد، نقش عمده‌ای هم در فعالیت فرهنگی شهر ایفا می‌کند. یکی از فعالیت فرهنگی هم همین موضوع ورزش است که شور و اشتیاق را در جوانان شهر ایجاد می‌کند.

بابایی اقدم در واکنش به اقدام روابط عمومی شورای شهر در تکذیب مسئله ورود شهرداری تبریز به مزایده باشگاه تراکتورسازی، تصریح کرد: روابط عمومی در این مورد مسئولیتی ندارد. حضور شورای شهر در مزایده هم یک طرحی است که مطرح شده؛ شاید تصویب شود و شاید هم تصویب نشود. قطعاً این طرح هم همانند همه طرح‌های موجود موافقان و مخالفانی دارد. اگر شرکت در مزایده باشگاه تراکتورسازی رأی نیاورد که هیچ، اما اگر رأی بیاورد به عنوان سیاست در دستور کار شورای شهر قرار می‌گیرد.

رئیس کمیسیون تحقیق، نظارت و بازرسی شورای شهر بار دیگر بر بررسی موضوع تراکتورسازی در جلسات آینده شورای شهر تاکید کرد و گفت: قطعاً این طرح در شورای شهر مطرح می‌شود و ما هم امیدواریم که در این خصوص به اجماع حداکثری برسیم تا فکری به حال تراکتورسازی شود.

وی در پایان به تمجید از فعالیت‌های آژانس خبری تحلیلی نصر در حوزه‌های مختلف پرداخت و عنوان کرد: از آژانس خبری تحلیلی نصر به خاطر حساسیت ویژه‌ای که به موضوع شهر تبریز و مخصوصاً تیم تراکتورسازی نشان می‌دهد، تشکر ویژه‌ای دارم.

به گزارش نصر، آژانس خبری تحلیلی نصر روز گذشته گزارش صحن علنی شورای شهر تبریز را در مورد ورود شورا به مزایده باشگاه تراکتورسازی با صحبت‌های مسعودی ریحان و با تیتر «شهرداری تبریز مشتری تراکتورسازی می‌شود/ شورا در جلسه آتی بررسی می‌کند» در این خصوص منتشر کرد. بعد از این گزارش‌ روابط عمومی شورای شهر جوابیه‌ای عجیب را ارائه داد و «نصر» را به شکایت تهدید کرد! نکته جالب توجه این بود که ساعتی بعد مسعودی ریحان در گفت‌وگو با نصر، گزارش این رسانه را کاملا درست دانست و حالا هم فریدون بابایی اقدم با تایید گزارش نصر، اعلام کرد که روابط عمومی شورا مسئولیتی در موضوع حضور شهرداری در مزایده باشگاه تراکتورسازی ندارد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (2)

بهترین حمایت شهرداری از تراکتور این است که سکوت پیشه کرده و با اظهار نظرها و سخنان نسنجیده و غیر کارشناسی حاشیه سازی نکنند‌.
16:21:37 1397/02/24
TT
  
شهرداری مال مردم است وتراکتور هم نماد مردم تبریز واذربایجان است پس اعضا شورا اگرمردم تبریزرامی خواهندشادکنند الان وقتش است دیگر درنگ جایز نیست
18:24:18 1397/02/24
از تبریز
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است