پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   85140  | تاریخ خبر : 1397/02/23  | ساعت : 16:55

رئیس شورای اسلامی تبریز در صحن علنی:

حضور گردشگران در مساجد را سخت نگیریم


نصر:رئیس شورای اسلامی تبریز در صحن علنی شورا با تاکید بر اینکه در شیراز فضای مناسبی برای گردشگران آماده کرده‌اند و مانند ما سختگیری‌های بی‌مورد ندارند، اظهار داشت: حتی در مساجد هم گردشگرها به راحتی حضور دارند و عکس می‌گیرند در حالیکه چنین اتفاقی در تبریز شاید با واکنش مواجه شود.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، شکور اکبرنژاد در جلسه علنی شورای اسلامی تبریز ضمن گرامی داشت روز جهانی موزه و میراث فرهنگی، گفت: در شهر تبریز مکان های تاریخی بسیاری وجود دارد، امیدوارم موزه و ساختمان ها که باید در حفظ و نگه داری آنها تلاش کنیم.

وی افزود: این اماکن ارزش والایی دارند و باید از آنها برای تولید ثروت در شهر استفاده شود.

وی با اشاره به بارش شدید باران در روز گذشته ، اظهار کرد: بارش دیروز شدت بسیاری داشت اما در زمان کم توانست مشکلات زیادی را ایجاد کند.

رئیس شورا اسلامی تبریز ادامه داد: بعد از این بارش نقاط مختلف شهر به خصوص بخش مرکزی دچار مشکلات متعددی شد که مسئولان برای پیش گیری از تکرار آن باید به دنبال چاره یابی باشند.

رئیس شورا اذعان داشت: واجب ترین کار برنامه ریزی برای آب های جاری هنگام بارش و پس از آن است که امیدوارم در آینده نزدیک برای آن اقداماتی انجام شود.

وی با بیان اینکه در هفته گذشته با حضور در شورای کلانشهرها در شیراز شاهد جلسه برگزار شده بودیم، گفت: این شهرداری پارکینگ مکانیزه طبقاطی در شهر خود ایجاد کرده است که باعث شده است در یک منطقه کوچک فضای خوبی را آماده شود.

وی با تاکید بر اینکه در شیراز فضای مناسبی برای گردشگران آماده کرده‌اند و مانند ما سختگیری‌های بی‌مورد ندارند، اظهار داشت: حتی در مساجد هم گردشگرها به راحتی حضور دارند و عکس می‌گیرند در حالیکه چنین اتفاقی در تبریز شاید با واکنش مواجه شود.

اکبرنژاد افزود: شیراز در بحث زباله بسیار خوب عمل کرده و بیست سال است در حال جداسازی زباله‌ها می‌باشد، حتی شیشه سایر شهرها را هم می‌خرد و این درحالیست که در تبریز تنها چیزی که کارشناسان گفته‌اند برایش برنامه‌ای ندارند، شیشه است.

وی اذعان کرد: در شیراز کنترل شیرابه به خوبی صورت گرفته و همچنین در روی زباله‌گاه قدیم فضای سبز ایجاد کرده‌ و درخت زیتون کاشته‌اند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است