پربازدیدترین ها
کد خبر :   85122  | تاریخ خبر : 1397/02/23  | ساعت : 10:41

خبر/

شهرداری تبریز مشتری تراکتورسازی می شود/ شورا در جلسه آتی بررسی می کند


نصر: مزایده باشگاه تراکتورسازی امروز در حالی رسماً کلید خورد که از شهرداری تبریز به عنوان یکی از گزینه‌های شرکت در این مزایده یاد می‌شود.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تبریز برخی از اعضای شورای شهر موافق در اختیار گرفتن مالکیت باشگاه تراکتورسازی هستند، اما خیلی از آنها و از جمله شخص شهردار می‌گوید که رسالت شهرداری سرمایه‌گذاری در ورزش همگانی است.

در همین راستا، در صبح امروز در صحن علنی شورای اسلامی تبریز مسئله شرکت شهرداری در مزایده باشگاه تراکتورسازی توسط مسعودی ریحان یکی از اعضای شورای شهر مطرح شد.

مسعودی ریحانی در صحن علنی شورا، با بیان اینکه تیم تراکتورسازی تبریز در مزایده قرار گرفته است  و در هفته آینده مالک آن مشخص خواهد شد، گفت: شنیده ها حاکی است تا کنون دو پیشنهاد از سوی یکی از شهر های شمال و پیگیری از سوی کسی که ظاهرا اهلیت این کار را نیز ندارد پیشنهاد آمده است.

وی با اشاره به اینکه مردم حساسیت ویژه ای به این تیم دارند و وابسته این تیم هستند، اظهار داشت: این تیم از موجبات شادی مردم محسوب می شود و پیروزی آن در بازی های متعدد باعث افتخار تمام ترک زبان ها است.

وی افزود: تراکتور سازی نماد آذربایجان است ، پس من به عنوان یک شهروند از شما می پرسم زمانی که آن شهر شمالی مالک تیم شود و بخواهد تراکتورسازی  را از شهر خارج کند چه خواهید کرد.

این عضو شورا با تاکید براینکه برای پیشگیری از جریانات سیاسی که ممکن است رخ دهد باید، اقداماتی انجام شود، گفت: سخنان من در حد پیشنهاد بود  تا دین خود را ادا کنم.

وی خاطرنشان کرد: فراموش نکنید که یک هفته فرصت داریم تا تصمیم بگیریم، فقط کاری نکنیم که بعدا پشیمان شویم.

شکور اکبرنژاد در پاسخ به سخنان مسعودی ریحانی گفت: این موضوع حساسیت همه ما است اما اجازه دهید در جلسه آتی به این مسئله بپردازیم چون دستور جلسات هنوز مانده است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است