پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   85089  | تاریخ خبر : 1397/02/22  | ساعت : 17:32

خبر/

رده‌بندی انفرادی مسابقات انتخابی تیم‌های ملی کشتی اعلام شد +نتایج کامل رقابت‌ها


نصر: رده بندی و نتایج کامل مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی اعلام شد.

به گزارش نصر به نقل از ایسنا، مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان برای حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا و رقابت‌های جهانی ۲۰۱۸ مجارستان روزهای ۱۹ تا ۲۱ اردیبهشت‌ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.

رده بندی انفرادی این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی آزاد:
۵۷ کیلوگرم: ۱- رضا اطری (مازندران) ۲- مهران رضازاده (مازندران) ۳- فرهاد جلایی (تهران) ۴- نادر حاج اقا نیا (کرمان)
۶۱ کیلوگرم: ۱- باقر یخکشی (مازندران) ۲- محمد رمضان پور (مازندران) ۳- ایمان صادقی (مازندران) ۴- محمد نامجومطلق (گیلان)
۶۵ کیلوگرم: ۱- حسن مرادقلی (تهران) ۲- مهران نصیری (مازندران) ۳- یونس امامی (تهران)
۷۰ کیلوگرم: ۱- نیما اشقاقی (مازندران) ۲- محمدرضا سرگو (البرز) ۳- حسین مصطفوی (آذربایجان شرقی)
۷۴ کیلوگرم: ۱- مصطفی حسین خانی (تهران) ۲- سعید داداش پور (تهران) ۳- مسعود کمروند (مرکزی) ۴- حامد رشیدی (کرمانشاه)
۷۹ کیلوگرم: ۱- امید حسن تبار (مازندران) ۲- علیرضا قاسمی (تهران) ۳- محمد زارعی (توابع تهران) ۴- محمد متقی نیا (خراسان رضوی) ۵- عزت اله اکبری (مازندران)
۸۶ کیلوگرم: ۱- حسن یزدانی (مازندران) ۲- کامران قاسم پور (مازندران) ۳- احمد بذری (مازندران) ۴- علیرضا کریمی (همدان)
۹۲ کیلوگرم: ۱- علیرضا کریمی (البرز) ۲- رضا بیات (تهران) ۳- ارشک محبی (کرمانشاه) ۴- علی ابراهیمی (خراسان رضوی) ۵- مهدی هدایتی (مازندران)
۹۷ کیلوگرم: ۱- علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) ۲- مجتبی گلیج (مازندران) ۳- دانیال شریعتی نیا (همدان) ۴- حسین رمضانیان (مازندران)
۱۲۵ کیلوگرم: ۱- پرویز هادی (آذربایجان شرقی) ۲- یداله محبی (کرمانشاه) ۳- جعفر شمس ناتری (گیلان)


کشتی فرنگی:

۵۵ کیلوگرم: ۱- رضا خدری (البرز) ۲- رامین باستانی (تهران) ۳- جواد فراز فاروجی (خراسان جنوبی) ۴- امین مرادخانی (آذربایجان غربی)
۶۰ کیلوگرم: ۱- مهرداد مردانی (خوزستان) ۲- محمد فقیری (توابع تهران) ۳- رضا عباسی (البرز) ۴- بهروز ملکی (خوزستان)
۶۳ کیلوگرم: ۱- محسن حاجی پور (مازندران) ۲- محمد نوربخش (تهران) ۳- سامان عبدولی (خوزستان) ۴- میثم دلخانی (فارس) ۵- ایمان داودی (فارس)
۶۷ کیلوگرم: ۱- محمدرضا گرایی (فارس) ۲- حامد تاب (خوزستان) ۳- حسین اسدی (خوزستان) ۴- کرامت عبدولی (خوزستان) ۵- امین سوری (خوزستان)
۷۲ کیلوگرم: ۱- علی ارسلان (مازندران) ۲- فرشاد بلفکه (لرستان) ۳- امین کاویانی نژاد (خوزستان) ۴- اصغر عالی محمدی (خوزستان) ۵- برومند اصلان (مرکزی) مجید خلیلی (قزوین)
۷۷ کیلوگرم: ۱- پژمان پشتام (تهران) ۲- محمدعلی گرایی (فارس) ۳- رسول گرمسیری (خوزستان) ۴- سیاوش دوستداریان (لرستان)
۸۲ کیلوگرم: ۱- یوسف قادریان (البرز) ۲- کیوان رضایی (فارس) ۳- مهدی ابراهیمی (قم) ۴- ابوالفضل صاحبکاری (خراسان جنوبی)
۸۷ کیلوگرم: ۱- حسین نوری (البرز) ۲- مهدی فلاح (تهران) ۳- مهدی بالی (مازندران) ۴- علی قیطاسی (قم)
۹۷ کیلوگرم: ۱- علی اکبر حیدری (قم) ۲- امیرحسین حسینی (مازندران) ۳- محمد بیرانوند (خوزستان) ۴- محمد یگانه (ایلام) ۵- امیرحسین میری (کرمانشاه)
۱۳۰ کیلوگرم: ۱- مهدی نوری (اردبیل) ۲- شهاب قوره جیلی (تهران) ۳- بهنام مهدی زاده (تهران) ۴- پارسا نظری (فارس)

نتایج کامل این مسابقات به شرح زیر است:
کشتی آزاد:
رقابت های مقدماتی:

۵۷ کیلوگرم:
دور اول:
فرهاد جلایی (تهران)  ۲ – مهران رضا زاده (مازندران) ۷
رضا اطری (مازندران) ۳ – نادر حاج آقا نیا (کرمان) ۲
دور دوم:
مهران رضا زاده (مازندران) ۶ - نادر حاج آقا نیا (کرمان)  ۴
رضا اطری (مازندران) ۱۲ – فرهاد جلایی (تهران) ۷

۶۱ کیلوگرم:
دور اول:
باقر یخکشی (مازندران) ۱۳ – محمد رمضان پور (مازندران) ۸
ایمان صادقی (مازندران) ۴ ضربه فنی– محمد نامجومطلق (گیلان) صفر
دور دوم:
محمد رمضان پور (مازندران) ۴- محمد نامجومطلق (گیلان) ۲
باقر یخکشی (مازندران) ۱۰ ضربه فنی- ایمان صادقی (مازندران) ۹ (صادقی مصدوم شد)

۶۵ کیلوگرم:
دور اول:
پیمان بیابانی (تهران) صفر – مهران نصیری (مازندران) ۳
یونس امامی (تهران) ۶ – حسن مرادقلی (تهران) ۷
دور دوم:
حسن مرادقلی (تهران) ۲ – مهران نصیری (مازندران) صفر
یونس امامی (تهران) برنده – پیمان بیابانی (تهران) حاضر نشد
دور سوم:
مهران نصیری (مازندران) ۴ - یونس امامی (تهران) ۲

۷۰ کیلوگرم:
دور اول:
حسین مصطفوی (آذربایجان شرقی) ۲- محمدرضا سرگو (البرز) ۶
نیما اشقاقی (مازندران) – استراحت
دور دوم:
نیما اشقاقی (مازندران) ۷- محمدرضا سرگو ۱
حسین مصطفوی (آذربایجان شرقی) – استراحت

۷۴ کیلوگرم:
دور اول:
حامد رشیدی (کرمانشاه) صفر – سعید داداش پور (تهران) ۴
مصطفی حسین خانی (تهران) ۳ – مسعود کمروند (مرکزی) ۱
دور دوم:
سعید داداش پور (تهران) ۴ - مسعود کمروند (مرکزی) ۳
مصطفی حسین خانی (تهران) ۲ – حامد رشیدی (کرمانشاه) صفر

۷۹ کیلوگرم:
دور اول:
امید حسن تبار (مازندران) ۶ – محمد زارعی (تهران) صفر
علیرضا قاسمی (تهران) ۳– عزت اله اکبری (مازندران) ۱
محمد متقی نیا (خراسان رضوی) – استراحت
دور دوم:
محمد زارعی (تهران) ۸- محمد متقی نیا (خراسان رضوی) ۴
امید حسن تبار (مازندران) ۲- علیرضا قاسمی (تهران) صفر
دور سوم:
علیرضا قاسمی (تهران) ۲ - محمد زارعی (تهران) ۱
امید حسن تبار (مازندران) ۶– محمد متقی نیا (خراسان رضوی) ۱
(در این وزن عزت اله اکبری به دلیل مصدومیت به رقابت ها ادامه نداد.)

۸۶ کیلوگرم:
دور اول:
علیرضا کریمی (همدان) صفر – کامران قاسم پور (مازندران) ۵
احمد بذری (مازندران)  صفر – حسن یزدانی (مازندران) ۸
دور دوم:
حسن یزدانی (مازندران) ۸ – کامران قاسم پور (مازندران) ۲
احمد بذری (مازندران) ۵ – علیرضا کریمی (همدان) ۳
دور سوم:
کامران قاسم پور (مازندران) ۷  – احمد بذری (مازندران) ۴

۹۲ کیلوگرم:
دور اول:
ارشک محبی (کرمانشاه) ۴ – مهدی هدایتی (مازندران) صفر
رضا بیات (تهران) ۶ – علی ابراهیمی (خراسان رضوی) صفر
علیرضا کریمی (البرز) – استراحت
دور دوم:
علیرضا کریمی (البرز) ۱۰- مهدی هدایتی (مازندران) صفر
ارشک محبی (کرمانشاه) ۹ ضربه فنی – علی ابراهیمی (خراسان رضوی) ۴
رضا بیات (تهران) - استراحت
دور سوم:
علیرضا کریمی (البرز)  ۳ – رضا بیات (تهران) صفر
ارشک محبی (کرمانشاه) – استراحت
دور چهارم:
رضا بیات (تهران) ۴ - ارشک محبی (کرمانشاه) ۱
دور پنجم:
علیرضا کریمی (البرز) ۴- ارشک محبی (کرمانشاه) ۱

۹۷ کیلوگرم:
دور اول:
علیرضا گودرزی (سیستان  و بلوچستان) ۴– مجتبی گلیج (مازندران) ۲
حسین رمضانیان (مازندران) ۴– دانیال شریعتی نیا (همدان) ۱۴
دور دوم:
مجتبی گلیج (مازندران) ۸- دانیال شریعتی نیا (همدان) ۵
علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) ۱۳– حسین رمضانیان (مازندران) ۶

۱۲۵ کیلوگرم:
دور اول:
جعفر شمس ناتری (گیلان) ۱ –  پرویز هادی (آذربایجان شرقی) ۹
یداله محبی (کرمانشاه) – استراحت
دور دوم:
پرویز هادی (آذربایجان شرقی) ۳ – یداله محبی (کرمانشاه) ۲
جعفر شمس ناتری (گیلان) – استراحت
دور سوم:
یداله محبی (کرمانشاه)، برنده ۱- جعفر شمس ناتری (گیلان) ۱
پرویز هادی (آذربایجان شرقی) – استراحت


رقابت‌های فینال:

۵۷ کیلوگرم:
فینال اول: رضا اطری (مازندران) ۵ – مهران رضا زاده (مازندران) ۴
فینال دوم: رضا اطری (مازندران) ۴- مهران رضا زاده (مازندران) ۱

۶۱ کیلوگرم:
فینال دوم: باقر یخکشی (مازندران) ۱۳ – رضا رمضان پور (مازندران) ۲
(نتیجه دیدار مقدماتی: باقر یخکشی (مازندران) ۱۳ – محمد رمضان پور (مازندران) ۸)

۶۵ کیلوگرم:
فینال دوم: حسن مرادقلی (تهران) ۴– مهران نصیری (مازندران) ۳
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): حسن مرادقلی (تهران) ۲ – مهران نصیری (مازندران) صفر)

۷۰ کیلوگرم:
در این وزن  نیما اشقاقی از مازندران  با شکست تمامی رقبا به عنوان نخست رسید با توجه به مصوبه شورای فنی دیدار فینال ۲ از ۳ برگزار نشد.

۷۴ کیلوگرم:
فینال اول: مصطفی حسین خانی (تهران) ۴ - سعید داداش پور (تهران) صفر
فینال دوم: سعید داداش پور، برنده ۲- مصطفی حسین خانی (تهران) ۲
فینال سوم: مصطفی حسین خانی (تهران) ۷- سعید داداش پور (مازندران) ۲

۷۹ کیلوگرم:
فینال دوم: امید حسن تبار (مازندران) ۴–  علیرضا قاسمی (تهران) ۲
(نتیجه دیدار مقدماتی: امید حسن تبار (مازندران) ۲- علیرضا قاسمی (تهران) صفر)

۸۶ کیلوگرم:
فینال دوم: حسن یزدانی (مازندران) ۵ – کامران قاسم پور (مازندران) صفر
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): حسن یزدانی (مازندران) ۸ – کامران قاسم پور (مازندران) ۲)

در وزن ۹۲ کیلوگرم با توجه به مصوبه شورای فنی مسابقات دو از ۳ برگزار نشد و علیرضا کریمی از البرز با شکست تمامی حریفان، عنوان نخست این وزن را بدست آورد.

۹۷ کیلوگرم:
فینال دوم: علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) ۶ – مجتبی گلیج (مازندران) ۲
(نتیجه دیدار مقدماتی: علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) ۴– مجتبی گلیج (مازندران) ۲)

۱۲۵ کیلوگرم:
فینال دوم: پرویز هادی (آذربایجان شرقی) ۳– یداله محبی (کرمانشاه) ۱
(نتیجه دیدار مقدماتی: پرویز هادی (آذربایجان شرقی) ۳ – یداله محبی (کرمانشاه) ۲)


کشتی فرنگی:
رقابت‌های مقدماتی:

۵۵ کیلوگرم:
دور اول:
رامین باستان (تهران) صفر – رضا خدری (البرز) ۹
امین مرادخانی (آذربایجان غربی) صفر– جواد فراز فاروجی (خراسان جنوبی) ۹
دور دوم:
رضا خدری (البرز) ۹- جواد فراز فاروجی (خراسان جنوبی) صفر
رامین باستان (تهران) ۵- امین مرادخانی (آذربایجان غربی) ۱
دور سوم:
رامین باستان (تهران) ۹- جواد فراز فاروجی (خراسان رضوی) صفر

۶۰ کیلوگرم:
دور اول:
مهرداد مردانی (خوزستان) ۳ – بهروز ملکی (خوزستان) صفر
محمد فقیری (توابع تهران)  ۳ – رضا عباسی (البرز) صفر
دور دوم:
رضا عباسی (البرز) ۸ – بهروز ملکی (خوزستان) صفر
مهرداد مردانی (خوزستان) ۴- محمد فقیری (توابع تهران) صفر
دور سوم:
مهرداد مردانی (خوزستان) ۸ – رضا عباسی (البرز) ۳


۶۳ کیلوگرم:
دور اول:
سامان عبدولی (خوزستان) ۱ – محسن حاجی پور (مازندران) ۲
محمد نوربخش (تهران) ۵– ایمان داودی (فارس) ۲
میثم دلخانی (استراحت)
دور دوم:
محسن حاجی پور (مازندران) ۹- میثم دلخانی (فارس) صفر
سامان عبدولی (خوزستان) ۵- ایمان داودی (فارس) ۲
محمد نوربخش (تهران) – استراحت
دور سوم:
محمد نوربخش (تهران) ۷- محسن حاجی پور (مازندران) ۳
سامان عبدولی (خوزستان) ۷ – میثم دلخانی (فارس) ۳
دور چهارم:
محمد نوربخش (تهران) ۳ – سامان عبدولی (خوزستان) ۱

۶۷ کیلوگرم:
دور اول:
محمدرضا گرایی (فارس) ۷ ضربه فنی – حسین اسدی (خوزستان) ۳
حامد تاب (خوزستان) ۴ – امین سوری (خوزستان) ۱
کرامت عبدولی (خوزستان) – استراحت
دور دوم:
حسین اسدی (خوزستان) ۸ – کرامت عبدولی (خوزستان) صفر
محمدرضا گرایی (فارس) ۳- امین سوری (خوزستان) صفر
حامد تاب (خوزستان) – استراحت
دور سوم:
حامد تاب (خوزستان) ۵ - حسین اسدی (خوزستان) صفر
محمدرضا گرایی (فارس)  ۶ ضربه فنی - کرامت عبدولی (خوزستان) صفر
دور چهارم:
محمدرضا گرایی (فارس) ۶ – حامد تاب (خوزستان) ۳

۷۲ کیلوگرم:
دور اول:
مجید خلیلی (قزوین) ۱ - برومند اصلان (مرکزی) ۱۰
علی ارسلان (مازندران) صفر – اصغر عالی محمدی (خوزستان) ۲
فرشاد بلفکه (لرستان) ۳– عرفان سعادتی فر (تهران) ۱
امین کاویانی نژاد (خوزستان) – استراحت
دور دوم:
اصغر عالی محمدی (خوزستان) ۸- مجید خلیلی (قزوین) ۳
امین کاویانی نژاد (خوزستان) ۸- برومند اصلان (مرکزی) ۳
علی ارسلان (مازندران) ۱۲- عرفان سعادتی فر (تهران) ۱
فرشاد بلفکه (لرستان) – استراحت
دور سوم:
فرشاد بلفکه (لرستان)، برنده ۲ – امین کاویانی نژاد (خوزستان) ۲
اصغر عالی محمدی (خوزستان) ۷- برومند اصلان (مرکزی) صفر
علی ارسلان (مازندران) – استراحت
دور چهارم:
امین کاویانی نژاد (خوزستان) ۸ ضربه فنی- اصغر عالی محمدی (خوزستان) صفر
علی ارسلان (مازندران) ۶- فرشاد بلفکه (لرستان) ۴
دور پنجم:
علی ارسلان (مازندران) ۳ –  امین کاویانی نژاد (خوزستان) ۱
فرشاد بلفکه (لرستان)، برنده  ۱–  اصغر عالی محمدی (خوزستان) ۱

۷۷ کیلوگرم:
دور اول:
پژمان پشتام (تهران) ۹ – محمدعلی گرایی (فارس) ۲
سیاوش دوستاریان (لرستان) صفر – رسول گرمسیری (خوزستان) ۷
محمد شربی نیازی (خوزستان) – استراحت
دور دوم:
محمدعلی گرایی (فارس) ۵- محمد شربی نیازی (خوزستان) ۱
رسول گرمسیری (خوزستان) ۴- پژمان پشتام (تهران) ۳
سیاوش دوستداریان (لرستان) – استراحت
دور سوم:
محمدعلی گرایی (فارس) ۱۰ ضربه فنی – سیاوش دوستداریان (لرستان) صفر
پژمان پشتام (تهران) ۵– محمد شربی نیازی (خوزستان) صفر (دیسکالیفه)
رسول گرمسیری (خوزستان)- استراحت
دور چهارم:
محمدعلی گرایی (فارس) ۱۱- رسول گرمسیری (خوزستان) صفر

۸۲ کیلوگرم:
دور اول:
ابوالفضل صاحبکاری (خراسان جوبی) صفر– کیوان رضایی (فارس) ۸
یوسف قادریان (البرز) ۵ – مهدی ابراهیمی (قم) ۳
دور دوم:
کیوان رضایی (فارس)، برنده ۵- مهدی ابراهیمی (قم) ۵
یوسف قادریان (البرز) ۹ – ابوالفضل صاحبکاری (خراسان جنوبی) صفر

۸۷ کیلوگرم:
دور اول:
علی قیطاسی (قم) ۱ – ایمان انصاری (تهران) ۳
مهدی فلاح (تهران) ۳ – سعید عبدولی (خوزستان)، برنده ۳
حسین نوری (زنجان)، برنده ۴ – مهدی بالی (مازندران) ۴
دور دوم:
ایمان انصاری (تهران) – سعید عبدولی (خوزستان) (دو کشتی گیر دیسکالیفه شدند.
مهدی بالی (مازندران) ۲- علی قیطاسی (قم) ۱
مهدی فلاح (تهران) ۴- حسین نوری (زنجان) ۳
دور سوم:
مهدی فلاح (تهران) ۶ ضربه فنی -  مهدی بالی (مازندران) ۲
حسین نوری (زنجان)-  استراحت

۹۷ کیلوگرم:
دور اول:
علی اکبر حیدری (قم) ۳ - محمد بیرانوند (خوزستان) ۱
امیرحسین حسینی (مازندران) ۲-  امیرحسین میری (کرمانشاه) صفر
محمد یگانه (ایلام)- استراحت
دور دوم:
محمد بیرانوند (خوزستان) ۱۰- محمد یگانه ایلام ۸
علی اکبر حیدری (قم) ۶ ضربه فنی – امیرحسین میری (کرمانشاه) صفر
امیرحسین حسینی (مازندران) – استراحت
دور سوم:
امیرحسین حسینی (مازندران)، برنده  ۱-  محمد بیرانوند (خوزستان) ۱
علی اکبر حیدری (قم) ۶ – محمد یگانه (ایلام) ۵
دور چهارم:
علی اکبر حیدری (قم) ۶ – امیرحسین حسینی (مازندران) صفر

۱۳۰ کیلوگرم:
دور اول:
شهاب قوره جیلی (تهران) صفر – مهدی نوری (اردبیل) ۴
بهنام مهدی زاده (تهران) ۳ – پارسا نظری (فارس) صفر
دور دوم:
مهدی نوری (اردبیل) ۴ -  پارسا نظری (فارس) صفر
شهاب قوره جیلی (تهران) ۲ - بهنام مهدی زاده (تهران) صفر
دور سوم:
مهدی نوری (اردبیل)، برنده ۱ - بهنام مهدی زاده (تهران) ۱


رقابت‌های فینال:

۵۵ کیلوگرم:
 با توجه به مصوبه شورای فنی کشتی ۲ برد از ۳ در فینال برگزار نمی شود و رضا خدری با توجه به شکست تمامی رقبا، عنوان نخست را بدست آورد.

۶۰ کیلوگرم:
فینال دوم : مهرداد مردانی (خوزستان) ۵– محمد فقیری (توابع تهران) ۲
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): مهرداد مردانی (خوزستان) ۴- محمد فقیری (توابع تهران) صفر)

۶۳ کیلوگرم:
فینال سوم: محسن حاجی پور (مازندران) ۵ – محمد نوربخش (تهران) ۲
فینال دوم: محسن حاجی پور (مازندران) ۵ - محمد نوربخش (تهران) صفر
(نتیجه دیدار مقدماتی : محمد نوربخش (تهران) ۷- محسن حاجی پور (مازندران)۳)

۶۷ کیلوگرم:
فینال دوم : محمدرضا گرایی (فارس) ۹– حامد تاب (خوزستان) ۱
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): محمدرضا گرایی (فارس) ۶ – حامد تاب (خوزستان) ۳)

۷۲ کیلوگرم:
 فینال دوم: علی ارسلان (مازندران) ۷ –  فرشاد بلفکه (لرستان) ۳
(نتیجه دیدار مقدماتی : علی ارسلان (مازندران) ۶- فرشاد بلفکه (لرستان) ۴)

وزن ۷۷ کیلوگرم:
فینال دوم: پژمان پشتام (تهران) ۵ محمدعلی گرایی (فارس) ۲
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): پژمان پشتام (تهران) ۹ – محمدعلی گرایی (فارس) ۲)

۸۲ کیلوگرم:
فینال اول: یوسف قادریان (البرز) ۲ – کیوان رضایی (فارس) ۱
فینال دوم: یوسف قادریان (البرز) ۳- کیوان رضایی (فارس) ۲

۸۷ کیلوگرم:
فینال سوم: حسین نوری (زنجان) ۲-  مهدی فلاح (تهران) ۱
فینال دوم: حسین نوری (زنجان) ۴ - مهدی فلاح (تهران) ۲
(نتیجه دیدار مقدماتی: مهدی فلاح (تهران) ۴- حسین نوری (زنجان) ۳)

۹۷ کیلوگرم:
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): علی اکبر حیدری (قم) ۶ – امیرحسین حسینی (مازندران) صفر)
در این وزن با توجه به مصدومیت حسینی فینال دوم برگزار نشد و علی اکبر حیدری بعنوان نفر نخست معرفی شد.

۱۳۰ کیلوگرم:
فینال دوم: شهاب قوره جیلی (تهران) ۲- مهدی نوری  (اردبیل) ۱
فینال سوم: مهدی نوری (اردبیل) ۵- شهاب قوره جیلی (تهران) ۱
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی: شهاب قوره جیلی (تهران) صفر – مهدی نوری (اردبیل) ۴ )


انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است