پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   85088  | تاریخ خبر : 1397/02/22  | ساعت : 17:11

خبر/

پایان ماراتن انتخابی کشتی با قهرمانی پرویز هادی


نصر: رقابت های مرحله نهایی انتخابی تیم های ملی کشتی با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از ایسنا، با پایان رقابت های ۵ وزن دوم مرحله نهایی انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در بازی های آسیایی اندونزی و مسابقات جهانی مجارستان، چهره نفرات نخست این رقابت ها مشخص شد.
بر اساس فرآیند انتخابی تیم ملی، نفرات راه یافته به فینال در صورت رسیدن به ۲ پیروزی در دیدارهای نهایی، عنوان نخست را بدست آوردند. مبارزه کشتی گیران فینالیست، در دور مقدماتی به عنوان فینال نخست محسوب شد.
در ۵ وزن دوم کشتی آزاد، باقر یخکشی، امید حسن تبار، علیرضا گودرزی و پرویز هادی به عنوان قهرمانی رسیدند.

در وزن ۷۰ کیلوگرم کشتی آزاد دیدار فینال برگزار نشد چرا که بر اساس مصوبه شورای فنی، میثم نصیری از حضور در مرحله نهایی این وزن معاف شد و نفر نخست دور مقدماتی این رقابت ها که نیما اشقاقی بود باید به همراه نصیری در رقابت درون اردویی یا اعزام به تورنمنت بین المللی رقابت کند.
در ۵ وزن دوم کشتی فرنگی نیز محسن حاجی پور، علی ارسلان، یوسف قادریان و حسین نوری موفق به کسب عنوان قهرمانی شدند.
در وزن ۵۵ کیلوگرم کشتی فرنگی نیز بر اساس مصوبه شورای فنی مسلم نادری خادم از حضور در انتخابی مرحله نهایی معاف شد و باید با رضا خدری نفر اول این مرحله در تورنمنت خارجی یا رقابت درون اردویی مبارزه کند.

از جمله حواشی روز پایانی این رقابت ها اعتراض شدید محمد حسن محبی قهرمان سابق کشتی به داوران پس از باخت یدالله محبی مقابل پرویز هادی بود.

تماشاگران استقبال بسیار خوبی از این رقابت ها داشتند و سکوهای سالن ۶۰ ساله هفتم تیر تهران مملو از جمعیت بود.
رسول خادم رییس فدراسیون کشتی همانند روزهای قبل از میان تماشاگران نظاره گر این رقابت ها بود.

نتایج فینالهای روز دوم:

**کشتی آزاد
61 کیلوگرم: باقر یخکشی
فینال اول: باقر یخکشی 13 – محمد رمضانپور 8
فینال دوم: باقر یخکشی 13 – محمد رمضانپور 2

70 کیلوگرم: براساس مصوبه شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد میثم نصیری نفر اول مرحله نخست انتخابی تیم ملی به عنوان فرد برتر این وزن معرفی و از حضور در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی معاف بود.


نفر دوم وزن 70 کیلوگرم: نیما اشقاقی

79 کیلوگرم:  امید حسن تبار
فینال اول: علیرضا قاسمی صفر – امید حسن تبار 2
فینال دوم: علیرضا قاسمی 2 – امید حسن تبار 4

97 کیلوگرم: علیرضا گودرزی
فینال اول: علیرضا گودرزی 4 – مجتبی گلیج 2
فینال دوم: علیرضا گودرزی 6 – مجتبی گلیج 2

125 کیلوگرم: پرویز هادی
فینال اول: یدالله محبی 2 – پرویز هادی 3
فینال دوم: یدالله محبی یک – پرویز هادی 3

کشتی فرنگی:


55 کیلوگرم: رضا خدری
رضا خدری 9 - رامین باستان  9

63 کیلوگرم:محسن حاجی پور
فینال اول: محمد نوربخش 7– محسن حاجی پور 5
فینال دوم: محمد نوربخش صفر – محسن حاجی پور 5
فینال سوم: محمد نوربخش ۲- محسن حاجی پور ۶

72 کیلوگرم: علی ارسلان
فینال اول: علی ارسلان 6 – فرشاد بلفکه 4
فینال دوم: علی ارسلان 7 – فرشاد بلفکه 3

82 کیلوگرم:یوسف قادریان
فینال اول: یوسف قادریان 2 – کیوان رضایی یک
فینال دوم: یوسف قادریان ۳– کیوان رضایی ۲

87 کیلوگرم:حسین نوری
فینال اول: مهدی فلاح 4 – حسین نوری 3
فینال دوم: مهدی فلاح ۲ – حسین نوری ۴
فینال سوم:مهدی فلاح یک  – حسین نوری ۲

نتایج کامل مقدماتی مسابقات روز دوم مرحله نهایی انتخابی تیم های ملی کشتی:
**کشتی آزاد
61 کیلوگرم:
دور اول:
باخر یخکشی (مازندران)  13– محمد رمضان پور (مازندران) 8
ایمان صادقی (مازندران) 4 (برنده با ضربه فنی) – محمد نامجومطلق (گیلان) صفر
دور دوم:
محمد نامجو مطلق 2 – محمد رمضانپور 4
ایمان صادقی 9 (به دلیل مصدومیت ادامه نداد) – باقر یخکشی 9 (برنده)

70 کیلوگرم:
دور اول:
حسین مصطفوی (آذربایجان شرقی) 2- محمدرضا سرگو (البرز)  6
نیما اشقاقی (مازندران) – استراحت
دور دوم:
محمدرضا سرگو  یک – نیما اشقاقی 7
دور سوم:
نیما اشقاقی 7 – حسین مصطفوی 3

79 کیلوگرم:
دور اول:
امید حسن تبار (مازندران) 6 – محمد زارعی (تهران) صفر
علیرضا قاسمی (تهران) 3 – عزت اله اکبری (مازندران) یک
محمد متقی نیا (خراسان رضوی) – استراحت
دور دوم:
محمد زارعی 8 – محمد متقی نیا  4
علیرضا قاسمی صفر – امید حسن تبار 2
دور سوم:
محمد زارعی یک  – علیرضا قاسمی 2
امید حسن تبار 6– محمد متقی نیا یک

97 کیلوگرم:
دور اول:
علیرضا گودرزی (سیستان  و بلوچستان)  4– مجتبی گلیج (مازندران) 2
حسین رمضانیان (مازندران) 4 – دانیال شریعتی نیا (همدان) 14
دور دوم:
دانیال شریعتی 5– مجتبی گلیج 6
حسین رمضانیان  6– علیرضا گودرزی 13
دور سوم:
دانیال شریعتی نیا یک – علیرضا گودرزی  5


125 کیلوگرم:
دور اول:
جعفر شمس ناتری (گیلان) یک – پرویز هادی (آذربایجان شرقی) 9
یدالله محبی (کرمانشاه) – استراحت
دور دوم:
پرویز هادی 3 – یدالله محبی 2

کشتی فرنگی:

55 کیلوگرم:
دور اول:
رامین باستان (تهران) صفر – رضا خدری (البرز) 9
امین مرادخانی (آذربایجان غربی) صفر – جواد فراز فاروجی (خراسان جنوبی) 9
دور دوم:
جواد فراز فاروجی صفر – رضا خدری 9
امین مرادخانی یک – رامین باستان 6

63 کیلوگرم:
دور اول:
سامان عبدولی (خوزستان) یک  – محسن حاجی پور (مازندران) 2
محمد نوربخش (تهران)5 – ایمان داودی (فارس) 2
میثم دلخانی (استراحت)
دور دوم:
محسن حاجی پور  9– میثم دلخانی صفر
ایمان داودی  صفر – سامان عبدولی 5
دور سوم:
محسن حاجی پور  5– محمد نوربخش 7
سامان عبدولی 7 – میثم دلخانی 3
دور چهارم:
محمد نوربخش  3 – سامان عبدولی یک

72 کیلوگرم:
دور اول:
مجید خلیلی (قزوین) یک - برومند اصلان (مرکزی) 10
علی ارسلان (مازندران) صفر – اصغر عالی محمدی (خوزستان) 2
فرشاد بلفکه (لرستان) 3 – عرفان سعادتی فر (تهران) یک
امین کاویانی نژاد (خوزستان) – استراحت
دور دوم:
برومند اصلان  3 – امین کاویانی نژاد  8
اصغر عالی محمدی 8 – مجید خلیلی 3
عرفان سعادتی فر یک – علی ارسلان 12
دور سوم:
اصغر عالی محمدی  7– برومند اصلان صفر
امین کاویانی نژاد 2 – فرشاد بلفکه 2 (برنده)
دور چهارم:
امین کاویانی نژاد 8 – اصغر عالی محمدی صفر
علی ارسلان 6 – فرشاد بلفکه  4
دور پنجم:
امین کاویانی نژاد  یک – علی ارسلان 3
اصغر عالی محمدی – فرشاد بلفکه

82 کیلوگرم:
دور اول:
ابوالفضل صاحبکاری (خراسان جوبی) صفر – کیوان رضایی (فارس) 8
یوسف قادریان (البرز) 5 – مهدی ابراهیمی (قم)  3
دور دوم:
مهدی ابراهیمی 5 – کیوان رضایی 5 (برنده)
یوسف قادریان 9 – ابوالفضل صاحبکاری صفر

87 کیلوگرم:
دور اول:
علی قیطاسی (قم) یک – ایمان انصاری (تهران) 3
مهدی فلاح (تهران) 3– سعید عبدولی (خوزستان) 3 (برنده)
حسین نوری (زنجان) 4 (برنده)  – مهدی بالی (مازندران) 4
دور دوم:
سعید عبدولی – ایمان انصاری (هر دو کشتی گیر به دلیل حرکت غیر ورزشی حذف شدند)
مهدی بالی  2 – علی قیطاسی یک
حسین نوری 3  – مهدی فلاح  4
دور سوم:
مهدی بالی – مهدی فلاح (برنده با ضربه فنی)

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است