پربازدیدترین ها
کد خبر :   85074  | تاریخ خبر : 1397/02/22  | ساعت : 12:32

روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی:

باشگاه تراکتور به مزایده گذاشته شد


نصر :روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی اعلام کرد: آگهی مزایده فروش این باشگاه صبح امروز / شنبه / در روزنامه دنیای اقتصاد به چاپ رسید.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از ایرنا،عباس الیاسی پس از انتصاب به عنوان سرپرست باشگاه تراکتورسازی، بحث حسابرسی و انجام کارهای مالی و کارشناسی را آغاز و با توجه به شرایط تراکتورسازی، به دنبال فراهم کردن بستر واگذاری این باشگاه بود که در نهایت این وعده خصوصی سازی الیاسی امروز محقق شد و آگهی مزایده باشگاه به چاپ رسید تا متقاضیان کسب مالکیت باشگاه تراکتورسازی اقدام لازم را در این خصوص انجام دهند.

در این فراخوان آمده است: 'شرکت تراکتورسازی ایران در نظر دارد 100 در صد سهام شرکت فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز (سهامی خاص) را واگذار نماید.
این فراخوان از متقاضیان خواسته تا درخواست کتبی خود را از تاریخ درج آگهی در 22 اردیبهشت ماه جاری به مدت 7 روز به آدرس: تبریز، جاده سردرود، شرکت تراکتورسازی ایران، ساختمان مرکزی – دبیرخانه تحویل یا به صندوق الکترونیکی شرکت به آدرس E-mail: info@itmco.ir ارسال نمایند.

در این فراخوان ضمن تاکید بر فروش 100 درصدی سهام باشگاه تراکتورسازی اعلام کرده، شرکت تراکتورسازی در رد یا قبول پیشنهادات مختار است.

باشگاه فوتبال تراکتورسازی تبریز، که بیشتر به صورت مخفف تراکتور در بین طرفداران خود شناخته می‌شود، یکی از پرهوادارترین باشگاه‌های فوتبال در ایران است. این تیم در سال ۱۳۴۹ شمسی با حمایت کارخانه تراکتورسازی در شهر تبریز بنیان‌گذاری و هم اکنون تحت مسئولیت سپاه عاشوراست.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط

نظرات (1)

متاسفانه در اين مزايده قيمت اوليه ذكر نشده است
09:45:47 1397/02/23
رحيمي
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است