پربازدیدترین ها
کد خبر :   85016  | تاریخ خبر : 1397/02/20  | ساعت : 16:39

خبر/

هفته سرنوشت‌ساز در انتظار تراکتورسازی/ شنبه؛ چاپ آگهی فروش باشگاه در روزنامه‌ها


نصر: هفته پیش رو، هفته سرنوشت سازی برای باشگاه تراکتورسازی خواهد بود که در آن تکلیف مالکیت این باشگاه پس از مزایده مشخص می‌شود.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، بحث مزایده باشگاه تراکتورسازی در روزهای گذشته بسیار داغ بود و حالا گفته می‌شود که این کار در آستانه رسیدن به مرحله اجراست.

با اینکه مسئولان باشگاه تراکتورسازی این روزها سکوت کرده‌اند و به هیچ کدام از مسائل موجود در اطراف باشگاه پاسخ نمی‌دهند، اما شنیده می‌شود که آنها در سکوت خبری کامل مشغول انجام حسابرسی‌های مالی هستند.

مسئولان باشگاه تراکتورسازی در حال حاضر بخش زیادی از کارهای حسابرسی مالی را انجام داده‌اند تا واگذاری باشگاه به مرحله اجرا برسد.

در این راستا هم قرار است آگهی مزایده باشگاه تراکتورسازی روز شنبه در روزنامه‌های کثیرالانتشار به چاپ برسد تا مشتریان پاکت‌های پیشنهادی خود برای خرید باشگاه ارائه بدهند.

مسئولان باشگاه تراکتورسازی قصد دارند که تا دوشنبه هفته آینده پیشنهادات موجود را جمع‌آوری کنند و بعد از بررسی شرایط آنها تصمیم‌شان را در مورد آینده باشگاه بگیرند.

تا این لحظه هیچ پیشنهاد رسمی‌ای برای خرید باشگاه تراکتورسازی به دست مسئولان باشگاه تراکتورسازی نرسیده و قیمت مشخصی هم روی باشگاه گذاشته نشده است.

حالا باید منتظر هفته سرنوشت‌ساز باشگاه تراکتورسازی ماند تا وضعیت تیم برای فصل آینده مشخص شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است