پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   83950  | تاریخ خبر : 1397/01/28  | ساعت : 16:25

گفتند «مدال می‌آوری بیاور، نمی‌آوری نیاور؛ به ما چه؟!»

در دل‌های قهرمان پرورش اندام سرابی در گفت‌وگو با نصر؛ یاد گرفته‌اند یک عکس بگیرند و بروند/ می‌خواهم از شهرم فرار کنم!


نصر: قهرمان پرورش اندام سرابی به شدت از ناملایمتی‌هایی که در حقش می‌شود ناراحت است و می‌گوید قصد فرار از شهر خودش را دارد!

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، مظاهر تابانی، قهرمان پرورش اندام سرابی کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار نصر درباره مشکلاتش، اظهار داشت: من حدود چهار دوره قهرمان ایران جهان شدم و افتخارات زیادی کسب کردم، اما بعد از اینکه از آخرین مسابقات برگرشتم، یک تقدیر خشک و خالی هم از من نکردند؛ نه در سطح شهرستان سراب و نه در سطح استان آذربایجان شرقی.

وی افزود: همه یاد گرفته‌اند که وقتی من یک عنوان جهانی می‌آورم، بیایند، عکس بگیرند و بروند. من در سراب زندگی می‌کنم، اما برای یک مسکن برای زندگی به چند نفر زنگ زدم که رد تماس دادند! من اجازه‌نشین هستم اداره تربیت بدنی هستم و در یک ساختمان کهنه هم زندگی می‌کنم است. بارها درخواست دادم که لااقل یک زمین به من بدهند که بتوانم یک باشگاه تأسیس کنم، اما نامه به شهردار و فرماندار هم فایده‌ای نداشت.

دارنده عنوان سوم مسابقات جهانی پرورش اندام اسپانیا، خاطرنشان کرد: من قهرمان جهان هستم و 6 سال است که لباس تیم ملی را هم به تن دارم. الان خواسته‌ام فقط این است که یک بودجه‌ای داشته باشم که یک باشگاه بزنم و جوانان شهر سراب هم ببینند تشویق به ورزش شوند. گفته بودند به‌خاطر مدال آوری‌ام در مسابقات جهانی می‌خواهند یک پراید به من بدهند، اما بعد از چند ماه ادعا کردند که بودجه نداریم و این موضوع منتفی است!

تابانی با اشاره به مشکلاتش در زندگی شخصی، یادآور شد: من کارمند وزارت ارشاد سراب هستم و ماهانه 960 هزار تومان حقوق می‌گیرم، اما وقتی به مسابقات جهانی می‌روم حداقل 40 میلیون تومان باید از جیبم پول خرج کنم. ناراحتم که بعد از 6 ماه از آخرین مدال‌آوری‌ام یک مسئول با یک شاخه گل هم به خانه‌ام نیانده است. فقط یاد گرفته‎اند که بیایند، یک عکس بگیرند، روی سایت بگذارند و بگویند که شهر سراب قهرمان جهانی پرورش داده است.

وی ادامه داد: اگر شرایط به این شکل پیش بیاید، می‌خواهم هرطور شده از سراب فرار کنم و در شهرهای دیگری مانند تبریز به کارم ادامه بدهم. من در سراب ریاضت می‌کشم، مدال می‌آورم و آن را تقدیم آقایان می‌کنم. جالب است که بدانید در شهر خودم به من گفتند «مدال می‌آوری بیاور، نمی‌آوری نیاور؛ به ما چه؟!» نمی‌دانم، شاید از من خوش‌شان نمی‌آید یا دلیل دیگری دارد که کسی از من حمایت نمی‌کند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است