پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   83892  | تاریخ خبر : 1397/01/27  | ساعت : 11:02

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز عنوان کرد:

100 دستگاه آمبولانس درگیر بروکراسی اداری/ آمبولانس‌های بدون شماره2 سال در پارکینگ هستند


نصر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در خصوص یکصد دستگاه آمبولانس دپو شده در جلفا گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی با پلاک گذای شماره ارس مخالفت کرد و گفتند اجازه نمی‌دهیم به‌غیراز محدوده مشخص‌شده، خودرو با پلاک منطقه آزاد ارس تردد کند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

محمدحسین صومی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز در رابطه با یکصد دستگاه آمبولانس دپو شده در جلفا اظهار داشت: متأسفانه این آمبولانس‌ها مدت دو سال است که خریداری‌شده و بنا بر این بود با شماره منطقه آزاد ارس پلاک‌گذاری و در استان توزیع شود.

وی افزود: اما پلیس راهنمایی و رانندگی با این موضوع مخالفت کرده و عنوان داشته اجازه نمی‌دهیم غیر از محدوده مشخص‌شده، خودرو با پلاک منطقه آزاد ارس در جاهای دیگر تردد کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز اضافه کرد: با توجه به این موضوع، تنها 10 دستگاه به منطقه مرند و خداآفرین تحویل داده‌ شده و مابقی همچنان اجازه توزیع ندارند.

وی خاطرنشان کرد: پس از پیش آمدن این شرایط، تصمیم گرفته شد شماره پلاک ملی شود اما تا به امروز که دو سال گذشته، تلاش‌های زیادی شده اما فعلاً ثمری نداشته و هر بار برای اتمام کار مراجعه می‌کنیم، نامه دیگر می‌خواهند.

صومی بابیان اینکه متأسفانه در یک بروکراسی اداری گرفتار شده‌ایم، ادامه داد: با این‌ وجود همچنان نمایندگان علوم پزشکی تبریز در تهران درگیر حل مشکل شماره‌گذاری آمبولانس‌ها هستند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است