پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   83890  | تاریخ خبر : 1397/01/27  | ساعت : 12:15

در نشست خبری پیش از بازی تراکتورسازی - الغرافه قطر

مهدی زاده:بین مدیریت و بازیکنان تراکتورسازی سوء تفاهم به جود آمده بود/ می خواهیم با برد از آسیا خداحافظی کنیم


نصر: بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: یک سوء تفاهماتی بین بازیکنان و مدیریت بود که حل شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، محمدرضا مهدی زاده در نشست خبری پیش از بازی تراکتورسازی - الغرافه قطر، اظهار داشت: همان طور که می دانید بازی فردا دیداری است که نه در سرنوشت ما و نه در سرنوشت تیم حریف تاثیری ندارد. اما ما می خواهیم یک برد بیاوریم تا با پیروزی این بازی ها را به پایان برسانیم.

وی افزود: ما در لیگ قهرمانان آسیا 5 بازی داشتیم و همانطور که سرمربی تیم گفت، بازی های خوبی انجام دادیم، حقمان بیشتر از این ها بود و می توانستیم امتیازات بیشتری جمع کنیم اما متاسفانه اینطور نشد. در بازی رفت مقابل الغرافه اصلا شایسته باخت نبودیم. همانطور که در خیلی از بازی های دیگر لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا نباید شکست می خوردیم. با این حال فردا می خواهیم به پیروزی برسیم تا حداقل با یک پیروزی با این مسابقات خداحافظی کنیم.

مهدی زاده در مورد اعتصاب بازیکنان تراکتورسازی پیش از این دیدار گفت: ما امروز آمده ایم در مورد لیگ قهرمانان آسیا صحبت کنیم. یک سوء تفاهماتی بین بازیکنان و مدیریت بود که حل شد. ما در شرایط بحرانی قرار گرفته ایم و آمده ایم که با برد این مسابقات را به پایان برسانیم. باید در این شرایط پشت هم باشیم. از هواداران می خواهم مثل همیشه پشت ما باشند تا در این 2-3 بازی نیز نتایج خوبی بگیریم که در خور شان باشگاه باشد.

وی ادامه داد: همه می دانیم که در شرایط بحرانی هستیم و بهتر است روبه روی هم قرار نگیریم. خدا را شکر سوء تفاهمات هم حل شده و مشکلات اخیر در بازی فردا هم تاثیری ندارد. بازیکنان تلاش کرده اند و شرایط برای بازیکنان هم سخت بوده اما همه با تمام وجود بازی کردند و انشاءالله در بازی فردا هم هیچ مشکلی در مورد اعتصاب وجود ندارد و همه با تمام وجود بازی می کنیم که بازی خوبی انجام داده و به پیروزی برسیم که در شان باشگاه تراکتورسازی باشد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (1)

شما به خاطر شندر غاز پول تيم را به باد فنا داديد در حاليكه پرسپوليس وتراكتور هردو 50 درصد پول پرداخت كرده اندچرا درپرسپوليس اعتصاب نميشود خجالت نمي كشيد با اين نتايج فضاحت بار اعتصاب مي كنيد؟ كدام قهرماني را بدست آورديد؟ كدام جام را گرفتيد كه انتظار پول داريد؟
20:18:18 1397/01/27
هواداران تراكتور
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است