پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   83886  | تاریخ خبر : 1397/01/27  | ساعت : 09:59

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌ شرقی خبرداد :

اختصاص حدود 8 میلیارد تومان اعتبار به طرح مشاغل خانگی در آذربایجان‌ شرقی


نصر: مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌ شرقی با اشاره به این‌که ۸/۴۰ میلیارد تومان اعتبار به طرح مشاغل خانگی در آذربایجان شرقی اختصاص یافته است، گفت: هشت هزار و ۲۳۲  طرح در قالب اشتغال خانگی با 59 میلیارد به بانک‌ها معرفی شده است.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از ایسنا، میر احد حسینی در کارگروه اشتغال آذربایجان‌ شرقی با اشاره به  این‌که  بیش از یک هزار و ۲۰۰ نفر در طرح تسهیلات اشتغال فراگیر در استان ثبت نام کردند، اظهار کرد:  بیش از 400 طرح پس از بررسی دارای توجیه اقتصادی تشخیص داده شده  و با 61 میلیارد و 311 میلیون تومان معرفی شده است که در صورت عملیاتی شدن  یک هزار و ۴۲۷ فرصت شغلی ایجاد می‌کند.

وی ادامه داد: با اجرای یک هزار و ۸۵۲ طرح از محل اعتبارات اشتغال فراگیر، اشتغال روستایی و مشاغل خانگی با مبلغ 220 میلیارد تومان،  برای ۵۷ هزار نفر در استان فرصت شغلی فراهم شده است.

حسینی با بیان این‌که در مجموع  از محل اعتبارات اشتغال فراگیر، روستایی و مشاغل خانگی 220میلیارد تومان طرح به بانک‌ها معرفی شده است، خاطرنشان کرد: از ۵۷ هزار فرصت شغلی،  405 طرح از محل اشتغال فراگیر و 152 طرح از محل تسهیلات روستایی و یک هزار و ۲۹۵ طرح از محل اشتغال مشاغل خانگی بوده است.

انتهای پیام/ 

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است