پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   82933  | تاریخ خبر : 1396/12/22  | ساعت : 14:54

به دليل شرايط نامناسب جسمى

بازگشت ايلدريم از تبريز به استانبول


نصر: عزيز ايلديريم مديرعامل باشگاه فنرباغچه كه بامداد سه شنبه به دعوت باشگاه تراكتورسازى وارد تبريز شد ساعتى بعد به دليل شرايط نامساعد جسمى به استانبول بازگشت.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، نماينده ويژه عزيز ايلديريم با اعلام اين موضوع گفت:آقاى ايلديريم كه روز گذشته در كشور قطر حضور داشت ظهر دوشنبه از دوحه به استانبول بازگشت و بامداد سه شنبه از استانبول وارد تبريز شد.

ايلديريم در فرودگاه تبريز مورد استقبال مسئولين تراكتورسازى قرار گرفت اما بعد از دو سفر پياپى به دليل شرايط نامساعد جسمى به استانبول بازگشت.البته ايشان به قولى كه داده بود عمل كرد اما با توجه به اين شرايط ويژه نتوانست در تبريز بماند.

وى در ادامه گفت:آقاى ايلدريم  بايد تحت نظر پزشك اختصاصى خودش باشد و با توجه به شرايط جسمى كه براى ايشان در پرواز پيش آمد  به توصيه پزشك اختصاصى خودشان  ساعاتى پس از ورود به تبريز مجبور به بازگشت شد.

نزيح اضافه كرد:روز سه شنبه برنامه كارى فشرده اى براى ايلدريم در تبريز پيش بينى شده بود اما با توجه به شرايط پيش آمده اضطرارى انتظار مى رود پس از بهبود شرايط جسمى ايلدريم مقدمات نشست هاى مشترك و گفت و گو پيرامون همكارى هاى دوجانبه فراهم شود.البته خوشبختانه  در خصوص شرايط فعلى و سلامتى ايشان جاى نگرانى نيست.

وى در پايان گفت:اميدوارم تراكتورسازى در مسابقه حساس روز سه شنبه برابر الجزيره در مسابقات آسيايى موفق باشد

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است