پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   82883  | تاریخ خبر : 1396/12/21  | ساعت : 14:35

رئیس سرپرستی منطقه 2 بانک شهر مطرح کرد:

شهرداری تبریز هیچ بدهی معوقی به بانک شهر ندارد


نصر: رئیس سرپرستی منطقه 2 بانک شهر گفت: بسیاری از پروژه های نیمه کاره منطقه دو کشور استان های اردبیل، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی با حمایت ها و تسهیلات ارئه شده از سمت بانک شهر دوباره جان گرفت.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، صفر صلاحلو در در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه بانک شهر در سطح کشور 256 شعبه دارد،گفت: این بانک در منطقه دو آذربایجان که شامل استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل می شود 11 شعبه دارد.

وی با اشاره به خدمات مختلفی که در شعب های مختلف بانک شهر ارائه می شود، اظهار کرد: صدور کارت شهروندی، ارایه خدمات ریالی و ارزی در فراسوی مرزهای جغرافیایی، مشارکت در توسعه و عمران شهری، حمایت از توسعه و حمل و نقل شهری، مشارکت در امور اقتصادی و حمایت از بنگاه ها و واحدهای تولیدی، مشارکت در طرح های فرهنگی و پرداخت تسهیلات ازدواج از دیگر خدمات این بانک است که موجب رضایتمندی مشتریان شده است.

وی افزود: ارایه خدمات خرید بلیط هواپیما، قطار و... در شهر نت نیز از خدماتی است که جدیدا توسط این بانک راه اندازی شده است.

رئیس سرپرستی منطقه 2 بانک شهر  با اشاره به سهم 8.5 درصدی شهرداری تبریز در نمایندگی بانک شهر کلانشهر تبریز، اذعان داشت: ۷ درصد از سهام بانک مربوط به شهرداری تبریز و ۱.۵ درصد مربوط به کارکنان آن است.

وی با بیان اینکه عمده سهام بانک شهر به مدیریت شهری اختصاص یافته است، اظهار کرد: با حمایت‌های این بانک از پروژه‌های شهری کلانشهرها در اجرای طرح‌های پل‌های راه آهن، توانیز و گلکار، میدان افلاک نما، تقاطع غیر هم سطح ماران، میدان آذربایجان، پروژه آیسان و قطار شهری در تبریز و طبقه اول پل قدس ، بسیاری از پروژه های نیمه کاره دوباره جان گرفتند.

وی با تاکید براینکه ۶۴ درصد منابع مالی بانک در بخش های مختلف اقتصادی مصرف شده است، گفت: در مجموع نیز  ۷۰ درصد منابع در بخش کمک به تولیدات و ارائه تسهیلات به این واحد ها  بوده است.

صلاحلو در ادامه سخنان خود  با اشاره به اهمیت نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری، گفت:  در این حوزه بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ تاکسی فرسوده تبریز در نیمه دوم سال گذشته با پرداخت تسهیلات از سوی بانک شهر نوسازی شده است.

وی با بیان اینکه مجموع تسهیلات ارئه شده به به ناوگان حمل نقل عمومی با میزان 761 میلیارد ریال ، گفت: به سه شرکت اتوبوس رانی در شهر تبریز نیاز تسهیلات لازم برای نوسازی ناوگان عمومی از طرف بانک داده شده است.

وی در خصوص برنامه های بانک شهر برای رویداد تبریز 2018 اذعان داشت: از سال گذشته در بحث تبریز ۲۰۱۸ تلاش می کنیم و یکی از برنامه ها راه اندازی کارت خودپرداز در بازار تبریز بود ولی نیاز به بستر سازی دارد.

رئیس سرپرستی منطقه 2 بانک شهر  با اشاره به  فعالیت های صورت گرفته توسط بانک شهر در نمایشگاه کتاب تبریز، اظهار کرد:  این نمایشگاه  نظر حضور ناشران، وسعت و تعداد بازدیدکنندگان به عنوان دومین نمایشگاه بزرگ کتاب کشور محسوب می شود، در این راستا با تدابیر اتخاذ شده بانک شهر 16 باجه جهت فروش بن کارت‌های تخفیف خرید کتاب در این نمایشگاه شد، همچنین تعداد 3 دستگاه خودپرداز در طول دوران برگزاری نمایشگاه در سالن های مختلف مستقر بود. 

وی در پاسخ به سوالات خبرنگاران درخصوص ادعای بدهکاری کلان شهرداری به بانک شهر گفت: سال ۹۶ شهرداری تبریز هیچگونه تسهیلاتی از بانک شهر دریافت نکرده بود و در طی سال های گذشته نیز بدهی ندارد که در بحران باشد و نتواند پرداخت کند.

وی ادامه داد: شهرداری کلانشهر تبریز هیچ بدهی معوقی در این بانک ندارد و تمام تسهیلات ارائه شده را تصویه کرده است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (1)

در مورد میدان اذربایجان بیشتر نوضیح بدن بهتره البته بعدا صدایش در خواهد امد
23:47:59 1396/12/21
shahinnazari
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است