پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   82879  | تاریخ خبر : 1396/12/21  | ساعت : 14:09

مدیر روابط عمومی بانک شهر کشور در تبریز مطرح کرد:

رشد 60 درصدی منابع مالی بانک شهر در سه سال گذشته / بانک شهر در ایام تعطیل نورزی در خدمت شهروندان


نصر:  مدیر روابط عمومی بانک شهر کشور با اشاره به رشد ۶۰ درصدی منابع مالی این بانک در سه سال گذشته، گفت: این افزایش منابع مالی، افزایش نقدینگی را نیز به همراه داشت که به تبع آن پروژه های عمرانی و فنی شهر که به دلیل کمبود منابع مالی راکد مانده بودند دوباره جان گرفتند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، حمیدرضا عظیمی، در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه سال87 موسسه مالی و اعتباری شهر با مجوز بانک مرکزی و با سهام‌داری شهرداری‌های تهران و سایر کلانشهرهای کشور، تاسیس و فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد، گقت: این بانک در راستای تحقق توسعه شهری و تجربه خودکفایی، تأمین نیاز شهرداری ها به اعتبارات کلان، تأمین نقدینگی و سرمایه و پوشش هزینه‎ها و مخارج شهر در تلاش است.

وی با بیان اینکه داشتن خدمات متنوع، متمايز و نوآور از ويژگي‌هاي این بانك است، افزود: بانك شهر با فعاليت‌هاي متنوع مالي، پولي، سرمايه‌گذاري در بخش‌های مختلف در صنعت بانكداري ايران بوده كه در تلاش است در بازار داخلی(سطح کشور) و بین‌المللی حضوري فعال داشته است.

وی با اشاره به اینکه در ماه های گذشته نظرسنجی رسانی با موضوع ارزیابی نظام بانکی کشور از نگاه مردم در فضای مجازی صورت گرفت، اذعان داشت: نتایج این نظر سنجی نشان داد بانک شهر در بین بانک های دولتی و خصوصی مقام دوم و در بین بانک های خصوصی مقام اول ر کسب کرده است.

وی ادامه داد: علاوه بر این بانک شهر، در حوزه ارائه خدمات الکترونیکی از سوی سازمان پژوهش بانکی به عنوان بانک اول در این خدمات انتخاب شد.
مدیر روابط عمومی بانک شهر کشور  افزود: بانک شهر سعی کرد در این مدت جایگاه مطلب خود را حفظ کند و در فعالیت های مالی و بانکی نهایت تلاش خود را انجام دهد، همچنین ما اعتمادآفريني، خلق‌انديشي و امانتداری را از وظايف اصلي خود مي‌پنداريم.

وی با اشاره به رشد ۶۰ درصدی منابع مالی این بانک در سه سال گذشته، گفت: این افزایش منابع مالی، افزایش نقدینگی را نیز به همراه داشت که به تبع آن پروژه های عمرانی و فنی شهر که به دلیل کمبود منابع مالی راکد مانده بودند دوباره جان گرفتند.
وی با ابراز خوشحالی از اینکه این نتایج نشانه مشارکت مردمی و سرمایه گذاری و علاقه آنها به ارتقای شهر خود می باشد، اظهار کرد: این طرح یک نوع زمینه سرمایه گذاری غیر مستقیم در پروژه های شهری را برای مردم بهمراه دارد و این امکان را میدهد تا شهروندان عمران و ابادنی شهر خود نقش داشته باشند.

عظیمی از برنامه های جدید حوزه ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر برای یک طراحی یک استراتژی نو در راستای تبلیغات این بانک سخن گفت و افزود: این بانک تصمیم دارد ببا توجه به ذائقه های مختلف در سطح کشور به سمت تمرکز زدایی حرکت کند و با توجه به هر منطقه و شهر مختلف خدمات ارائه دهد.
وی به خدمات ویژه نوروز در این بانک اشاره کرد و گفت: شهروندان می توانند در ایام تعطیل نوروزی و ساعات غیر بانکی از خدمات بانکی استفاده کنند، شعب بانک شهر در این ایام تعطیل نخواهد بود و همچنین طرح پیشخوان با عنوان "شهر نت"با امکان صدور کارت هدیه، افتتاح حساب ، تملک مالی نقل و انتقال وجه در خدمت عزیزان است تا نگرانی های احتمالی شهروندان در خصوص امور بانکی را بر طرف کند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است