پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   82825  | تاریخ خبر : 1396/12/20  | ساعت : 18:20

خبر/

رونمایی اپلیکیشن معرفی واحدهای صنعتی آذربایجان شرقی در راستای تبریز 2018


نصر: جلسه هم اندیشی خانه صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با حضور نمایندگان IT واحدهای صنعتی، در خانه صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی صبح امروز برگزار شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، بر همین اساس صبح امروز اپلیکیشن معرفی واحدهای صنعتی آذربایجان شرقی به همت خانه صنعت، معدن و تجارت استان در حضور نمایندگان IT ، 75 واحد صنعتی، در جهت معرفی ظرفیت های صنعتی آذربایجان در راستای رویداد بزرگ تبریز 2018 رونمایی شد.

 اپلیکیشن های صنعتی در راستای معرفی ظرفیت های حوزه صنعت و تجارت، برای صنایع و کارتل های صنعتی بسیار حائز اهمیت است.

بنابر این گزارش، اهمیت روز افزون سامانه های اینترنتی در زندگی اجتماعی افراد و شرکت ها و نهادهای صنعتی باعث شده است که طراحی سایت و اپلیکیشن صنعتی به عنوان یکی از مؤلفه های مهم هر کسب و کاری در نظر گرفته شود. صنایع و واحدهای صنعتی می توانند با مشارکت در سایت و یا اپلیکیشنی مشترک علاوه بر افزایش درآمدهای خود و تبلیغاتی در سطح جهانی، کسب و کار خود را به خوبی معرفی کرده و در مقابل رقبای خود حرف های بیشتری برای گفتن داشته باشند.

این اپلیکیشن می تواند به بهترین وجه انواع محصولات آن صنایع را معرفی کرده و زمینه مناسبی را جهت شناخت صنعت مورد نظر فراهم سازد و می تواند با ارائه راهنما و جزئیات کامل به صورت کامل کارتل صنعتی را معرفی و مزایای آن را عنوان می نماید.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است